Filmag horor – Krysí muž

Filmag ve středu 18. února 2009 v ediční řadě Horor nabídne titul Krysí muž za 45,- Kč. Další z filmů, o kterých se toho v češtině příliš nedozvíme. Drobná očka, malé zoubky a pořádný hlad!

V Santo Domingo provádí jeden vědec genetické pokusy na myších a opicích. Podaří se mu vytvořit monstrum, hybridní lidskomyší bytost oplodněním opice krysím semenem. Problém je v tom, že hybrid je velmi bystrý, inteligentní a lačný krve. A aby toho nebylo dost, disponuje drápy se smrtícím jedem.

V tomtéž místě se najde rozsápaná mrtvola mladé ženy. Na karibský ostrůvek proto přijíždí dívka Terry a novinář Fred. Šlo totiž o dívčinu sestru a proto chtějí vypátrat vraha. Odhalí ale něco mnohem děsivějšího. Vědcovo monstrum uprchlo a šíří hrůzu mezi obyvateli ostrova. Podaří se jim šílené řádění zastavit, když mrtvol přibývá a oni uváznou ve spárech vědce?

Zajímavostí tohoto kultovního hororou je, že Nelson De La Rosa v roli Krysího muže byl v době natáčení nejmenším žijícím člověkem planety.

Žánr: Horor

Země původu: Itálie

Rok vzniku: 1987

Délka: 78 minut

Původní název: Quella villa in fondo al parco / Ratman

Režie: Giuliano Carnimeo (aka Anthony Ascot)

Scénář: Elisa Briganti, Dardano Sacchetti (aka David Parker Jr.)

Produkce: Fabrizio De Angelis

Hudba: Stefano Mainetti

Kamera: Roberto Girometti

Společnost: Fulvia Film

Hrají: David Warbeck (Fred Williams), Janet Agren (Terry), Eva Grimaldi (Marlis), Luisa Menon (Peggy), Werner Pochath (Mark), Nelson de la Rosa (krysí muž), Anna Silvia Grullon, Pepito Guerra, Victor Pujols, Franklin Dominguez, a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 italsky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL 4:3

Bonus: žádný