Vapet vás baví – Správně praštěný holky

 

Vapet nás chce v edici Vás baví ve čtvrtek 12. března 2009 rozesmát komedií Správně praštěný holky za 48,- Kč

 

 

Devon a Gabby jsou největší fanynky boy bandu 5 Leo Rise (skupinu hraje skutečný band The Click Five). Nejlepší den jejich života má nastat, až vyhrají soutěž středních škol, ve které je první cena právě koncert 5 Leo Rise! Vítězství mají skoro v kapse, jenže způsobí „malou" nehodu, kvůli které přijdou o šanci vyhrát.

 

Zahraniční obal 

 

V tu chvíli se holky stávají nejnenáviděnějšími osobami v celé škole. Jak to napravit? Jednoduše. Poprosí členy kapely, aby přece jen ve škole zahráli. Jenže těm se do toho vůbec nechce a pěkně holky odpálkují. Takže je potřeba přejít k plánu B. Unesou kapelu a donutí kluky, aby koncert odehráli!

Zadni strana obalu 

Žánr: Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2007

Délka: 87 minut

Původní název: Taking 5

Režie: Andrew Waller

Scénář: Shauna Cross

Produkce: Kat Hantas, Zygi Kamasa, Chesley Seals, Hagai Shaham

Hudba: James T. Sale

Kamera: Gonzalo Amat

Společnost: Marvista Entertainment / Taking 5 Productions / Teek Films

Hrají: Alona Tal (Devon), Daniella Monet (Gabby Kramerová), Christy Carlson Roman (Danielle), Bart Johnson (Mark Thompson), Marcus T. Paulk (Lincoln), Eric Dill (Ritchie), Joey Zehr (Mason), Ben Romans (Scooter), Ethan Mentzer (K.K.), Jimmy Chunga (zvláštní agent George Sledge), Michael Buster (Hollace), Jake Koeppl (Pete), Kate Albrecht (Kira Castleová), Big Budah (reportér), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9

Bonus: žádný