Pondělní Blesk s DVD – Hvězda

Pokud jste se při oznámení pondělního titulu Blesku pro ženy, plánovaného na 14. července 2008 zděsili, že se děje něco podivného, uklidněte se a vězte, že není Hvězda jako Hvězda. Tahle za cenu 49,– Kč je dalším televizním opusem z pera Danielle Steel…

 

 

Hlavní postava dramatického příběhu se jmenuje Crystal Wyatt a když jí bylo šestnáct let, přišla nejprve o milovaného otce a potom vlastně o celou rodinu, když ji matka vyhnala z rodného domu. Od té chvíle už její život nikdy nebyl stejný jako dříve. Odešla z domova bez peněz, a tak svůj nový život začala doslova s prázdnou kapsou. V San Franciscu začala pracovat jako zpěvačka v nočním klubu, a po čase se tam setkala se svou velkou dětskou láskou, atraktivním mladým mužem Spencerem Hillem.

 

Ten je však bohužel „zadaný“. Vyznají si vzájemně lásku, ale uvědomují si, že jejich cesty se rozcházejí a oni po nich nemohou jít společně. Po letech tvrdé práce a vytrvalosti se Crystal podařilo zúročit svůj neuvěřitelný talent a získat slávu i velké jmění. Jenže láska miliónů fanoušků, kteří ji zbožňují, nikdy nemůže nahradit lásku Spencera Hilla, po které Crystal tak zoufale touží.

 

Žánr: Romantický / Drama
Země původu: USA
Rok vzniku: 1993
Délka: 92 min.
Původní název: (Danielle Steel’s) Star
Světová premiéra: 20. září 1993
Režie: Michael Miller
Scénář: Danielle Steel, Claire Labine
Produkce: Douglas S. Cramer, Avery C. Drewe, Daniel Dugan, Dennis Hammer, Elaine Rich
Hudba: Lee Holdridge
Kamera: Alex Nepomniaschy
Společnost: The Cramer Company / NBC Productions / Schoolfield Productions
Natáčeno: City Hall – 455 N. Rexford Drive, Beverly Hills, California, USA

 

Hrají: Jennie Garth (Crystal Wyattová), Craig Bierko (Spencer Hill), Terry Farrell (Elizabeth), Penny Fuller (Olivia Wyattová), Mitch Ryan (Harrison Barclay), Jim Haynie(tad Wyatt), Roxanne Reese (Pearl), Albert Hall (Larry), Bryan Smith, Patrick Massett, John McCann (Willaim Hill), Melendy Britt (Priscilla Barclayová), Jane Daly (Frances Hill), Ted Wass (Ernie), Bibi Osterwald (teta Pamela), James Gleason (režisér), Gregg Almquist (Ken), Mark La Mura (asistent), Jordy Masterson (Zeb), Jason Adelman (Jared ), Elyse Dinh (Trang), Tony Raplh-Wilson (soudce), Catherine Price (Jenny), Devora Millman (Becky)

 

Údaje o DVD
Jazyk: česky, anglicky
Titulky: české
Obraz: 4:3, PAL, barevný