Vztekle tvá

Oscarová hvězda ve víru žen a alkoholu. Velmi příjemná hořkosladká komedie je velkým návratem oscarového herce a režiséra Kevina Costnera. Po účinkování v několika propadácích se vrací ve skvělé formě a diváky překvapí svým neobvykle civilním výkonem. Ve filmu Vztekle tvá, který je žhavou novinkou na tuzemském DVD trhu, Costner představuje navenek nevlídného chlapíka Dennyho Davise.
 
  

 
 
Naváže vztah se sousedkou Terry (Joan Allen – Tváří v tvář, Bournův mýtus), kterou právě opustil její manžel a ponechal ji na pokraji zoufalství a napospas čtyřem dospívajícím dcerám. Společně s Dennym se začnou oddávat alkoholickým radovánkám, kterém jsou zpočátku tím jediným, co je spojuje…
 

Scenárista, režisér a herec v jedné osobě, Mike Binder, prokázal v tomto filmu svůj veliký talent a nespornou znalost lidské povahy. Udrží si vaši pozornost od úvodních minut až do samého konce. A když si myslíte, že jste věci přišli na kloub, příběh se nečekaně zvrtne. Navíc charaktery postav jsou skvěle propracované a jejich jednání naprosto uvěřitelné.

 

Vzhledem k tomu, že jde o žhavou novinku, dočkáte se skutečně moderně vybaveného DVD. Nechybí český dabing v 5.1 ani anglický originál s titulky. Mezi bonusy nechybějí exkluzivní vybrané scény, záběry z natáčení nebo trailery.

 

Název filmu: Vztekle tvá
Originální název: Upside of Anger
Režie: Mike Binder
Hrají: Joan Allen, Kevin Costner, Keri Russell, Erika Christensen, Alicia Witt, Mike Binder, Stephen Greif, Evan Rachel Wood a další.
USA, komedie/drama, 2005, 118 minut, barevný

Na Slovensku film vyšel pod názvem „Druhá strana mince“.