Filmexport Home Video – Hypnóza – Pohled do duše

Filmexport Home Video začal myslet také na naše duchovno a souběžně s cyklem o Světových náboženstvích se dnes, ve středu 29. dubna 2009, za 49,- Kč objevil další dokument s názvem Hypnóza – Pohled do duše.

  

Kanadští a evropští odborníci vrhají na proces hypnózy i na složité funkce lidského mozku nové světlo pomocí fascinujících experimentů a s využitím nejmodernějších technologií pro zobrazování mozku. Vůbec poprvé jsou tak pocity i dojmy zmiňované lidmi, kteří se hypnóze podrobili.

Hypnóza byla dlouho záhadou a vždy nás fascinovala i zneklidňovala. Moderní vědecké výzkumy jednoznačně potvrzují názor, že schopnosti lidského mozku jsou neomezené a my teprve začínáme rozpoznávat jeho skutečný potenciál. Hypnóza se uplatňuje v celé řadě oblastí od medicíny až po sport. 

V dokumentu budeme svědky skutečných sezení, při nichž jsou jednotlivci poprvé zhypnotizováni. Budeme sledovat každou jejich reakci a posléze si vyslechneme i jejich vlastní dojmy. Celý postup nám důkladně vysvětlí samotní hypnoterapeuté, zatímco světově uznávaní vědci konečně uvedenou otázku hypnózy na pravou míru. 

Tento dokument na vás může zapůsobit jakkoli, jen vás dozajista neuspí! Ve skutečnosti je více než pravděpodobné, že probudí vaši zvědavost. 

Obsah DVD: 

 

Co je hypnóza?

Hypnóza a sport.

Mozek v hypnóze.

Klinické uplatnění hypnózy.

Ovládání bolesti.

 

Žánr: Dokument  

Země původu: Kanada, Francie

Rok vzniku: 2002

Délka: 52 minut

Původní název: Hypnosis – A Window Into The Mind

Režie: Denis Blaquière

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný 4:3

Bonus: žádný