Blue Sky Film – Trhni si!

Když se na pultech mezi levnými DVD objevil první titul s logem společnosti Blue Sky Film, dělal jsem si naděje, že to nebude vůbec zlé. Troufale začít zfilmovaným Shakespearem… Jenže pak se v edičním plánu začaly objevovat filmy poněkud jiného kalibru. No a teď, ve čtvrtek 14. května 2009, je v plánu Trhni si! za 49,- Kč. S tímhle nafouknutým blonďatým nic, co je slavné, protože je slavné, jsme už měli tu čest. A za sebe můžu prohlásit, že i když se údajně jedná o plnou verzi bez cenzury – Trhni si!

Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli.

 

Členky dívčího klubu Gamma Gamma jsou pánským časopisem FHM zvoleny nejkrásnějšími dívkami. Prezidentka klubu Victoria Englishová je odhodlána této reklamy plně využít. Pouze dívky jejích kvalit mohou aspirovat na členství v Gamma Gamma, a nechat se vyfotit pro jeden z nejpopulárnějších pánských časopisů v zemi. Focení se blíží a vychází najevo, že místo získání slávy pro klub, ji chce Victoria pro sebe… A co když se pokusí získat členství v klubu skupina dívek, které se mezi ně nehodí?

 

Pokud necelé dvě hvězdičky z deseti možných vůbec stojí za zmínku:

 

Film naprosto postrádal cokoliv co by se dalo nazvat dějem. Jeden z mála filmů, u kterých mám pocit, že označení odpad je málo a mělo by být možné udělovat záporné hodnocení. Ten film je sr..ka a Paris Hilton je blbá jako pračka. Člověk si říká, že když koukal na Kameňák, tak to ještě nebylo tak zlý.

 

Žánr: Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 91 minut

Původní název: (National Lampoon’s) Pledge This!

Světová premiéra: 1. prosince 2006 – USA, Los Angeles

Premiéra v kinech ČR:

Režie: William Heins, Strathford Hamilton (dodatkové sekvence)

Scénář: Cheryl Guerriero, Anna Obropta

Produkce: Leila Antakly, Geoffrey Arend, Ami Artzi, Evans Butterworth, Gregory Cohen, Jeremy Dallow, Jim DiLorenzo, Chester English, Jonathan Ross Gilbert, Garry Gittelsohn, Strathford Hamilton, Paris Hilton, Petra Hoebel, Wayne Mogel, Edward Oleschak, Jack Utsick, Vitaliy Versace, Juan-Carlos Zapata, Martin Zboril

Hudba: Ralph Rieckermann, Carlos Durango

Kamera: Fortunato Procopio

Společnost: Pledge This Holdings

Natáčeno: Miami, Florida, USA

 

Hrají: Paris Hilton (Victoria Englishová), Paula Garcés (Gloria Torrezová), Sarah Carter (Kristen Haasová), Simon Rex (Derek), Geoffrey Arend (Dax), Alexis Thorpe (Morgan), Bianca Lawson (Monique), Noureen DeWulf (Poo Poo), Kerri Kenney (Kathy Johnsonová), Amanda Aday (Maxine Pickerová), Diva Zappa (Babs Cohenová), Amanda Rowan (Trista), Sarai Howard (Tonya), Greg Cipes (Reed), Randy Spelling (Kelly), Holly Valance (Jessica), Sofia Vergara (sama sebe – hosteska), Carmen Electra (sama sebe), Lin Shaye (slečna Prinová), Taylor Negron (profesor Milchik), Rick Overton (vrátný Jones), Keith Hudson (Erik), Dieter Meier (Gamsie), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: ? žádný