DVD HIT – 100 žhavých tygřic

Romantická komedie 100 žhavých tygřic vyjde v edici DVD HIT některého dne následujícím po pondělku 29. června 2009 či včetně. Cena 49,- Kč. Pozor na tajné ženské zbraně!

Sama, univerzitního štvance a "machra přes umění" vykopnou z hodiny malování. Smůla! Ups! Těžký život umělce. Jeho kresby nahých žen sice nenadchly profesory, ale holky jsou na ně přímo žhavé. Po letech promarněných studiem se pokouší živit jako poslíček. Na koleji, kde se díky své práci octne, je krásných holek spousta. Sam potkává herečku, kariéristku, katoličku, zazobanku i nonstop-párty holku a pokouší se to řádně roztočit. Nebude to nijak lehké, je ale třeba někde začít! Která neodolá jeho přednostem?  

Údajně hitová sexy komedie, volně navazující na 100 sladkých holek, zřejmě není žádný zázrak, na imdb.com 49 procent a na csfd.cz 28: Nemá to ani hlavu, ani patu, neuvěřitelný nesmysl.

Zadní strana 

Žánr: Romantický / Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2002

Délka: 91 minut

Originální název: Girl Fever / 100 Women

Světová premiéra: 18. října 2002 – Španělsko

Režie: Michael Davis

Scénář: Michael Davis

Produkce: Ehud Bleiberg, Richard Finney, Yitzhak Ginsberg, Michele Lipkin, Terence Michael, Moshe Peterburg

Hudba: John Coda 

Kamera: James Lawrence Spencer  

Střih: Kevin D. Ross 

Kostýmy: Sybil Mosely  

Společnost: Dream Entertainment / F.A.M.E. Film & Music Entertainment AG / Ehud Bleiberg-Yitzhak Ginsberg Productions / Michael-Finney Productions

Natáčeno: Culver City, Kalifornie, USA / Los Angeles, Kalifornie, USA

Hrají: Chad Donella (Sam), Jennifer Morrison (Annie), Erinn Bartlett (Hope), Steve Monroe (Holden), Chene Lawson (Tanya), Juleah Weikel (Gretchen), A. J. Buckley (Jesse), Clint Howard (pan Willens), Dublin James (Jason), Jackie Katzman (Annette), Crystal Kwon (Trixie), Kate Lombardi (dívka z katolické školy), Jill Ritchie (herečka), Jimmie F. Skaggs (bezdomovec), Suyun Kim (novinářka), Danielle Burgio, Richard Tanner (profesor Wybenga), Debbie Entin (průvodkyně), Pete Leal (výherce loterie), Craig Borden (Varl), Ehud Bleiberg (Bart), a další   

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky

Titulky: česky, maďarsky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 letterbox (podle imdb.com 1,85:1)

Bonus: Trailer, Fotogalerie, Z naší nabídky