Popron – Temné zpovědi

Současná konjunktura levných příbalových DVD jistě netěší DVD půjčovny. Jednou z jejich jistot dosud byly DVD z kategorie filmů pro pány. Ale i tam už se stahují mraky. Na stáncích se objevuje DVD z edice České hvězdy jak je neznáte s názvem Temné zpovědi a to za cenu 149,– Kč.

Toto DVD není úplně nové, vyšlo již koncem dubna tohoto roku. Ale na novinových stáncích se objevilo až v tomto týdnu.

České herecké hvězdy v amerických akčních filmech, tak, jak jste je neviděli! Dramatická cesta osamělé dívky na svobodu z kláštera uprostřed lesů.

Byly chyceny, posazeny za mříže a donuceny přiznat trestný čin, který nespáchaly.
Teď se jejich nevina prodává nejvyšší nabídce …
Když se dvě půvabné mladé americké dívky, ANGELINE (Kate Rodger) a JENNIFER (Lisha Snelgrove), vydají z domova do Evropy v touze po lásce a dobrodružství, netuší, že se jejich zážitky stanou nejhorší noční můrou z cestování. Během pobytu ve východní Evropě odjíždí Angelina a Jennifer strávit víkend na venkov.

Aniž to dívky tuší, cestu jim zkříží zkorumpovaný policejní úředník, LUDWIG (Richard Toth), a brzy uvíznou v pavučinách podvodného a nebezpečného jednání. Angelina bere věci do svých rukou, spolu s Jennifer uteče a rozzuřený Ludwig je pronásleduje. Hluboko v lese najdou klášter bratra Benedikta a obě dívky předpokládají, že tu budou v bezpečí.

Opět zdání klame. Obě dívky se musí rozdělit a zanedlouho poznají, že klášter je ve skutečnosti obchodní firma s krásnými mladými ženami jako je třeba LILI (Eva Aichmajerová). Jennifer je prodána v aukci za vysokou cenu. Angelina musí uprchnout, jinak stráví svůj život v řetězech.

Formát obrazu:
PAL 4:3
Délka: 01:32:00
Region: All
Zvuk: CZ Dolby Digital 2.0 (Stereo)
Rok natočení: 1997
Země původu: Kanada

Do osmnácti let nepřístupno.

Pokud si toto DVD objednáte přímo na e-shopu firmy Popron, ušetříte 50,– Kč (33%), tam totiž můžete DVD objednat jen za 99,– Kč. Pokud ovšem nejste z Prahy, dáte vydělat České poště a neušetříte vůbec nic, ba naopak.