Vapet dětem – VIP: Velmi inteligentní primát

V edici Vapet dětem vyšlo další DVD, tentokrát rodinná komedie o hráči, který bruslí trochu rychleji, střílí trochu prudčeji a vychytá všechny banány. Rodinná komedie má název VIP: Velmi inteligentní primát. Cena 38,- Kč. Vyšlo v sobotu 20. října 2007.

Tříletý šimpanz Jack byl součástí univerzitního výzkumného projektu dr. Kendalla, kde se naučil velmi dobře komunikovat s lidmi. Poté, co dr. Kendall nečekaně zemře, má být Jack použit pro biologický výzkum. Naštěstí laborant Darren pomůže dostat se Jackovi pryč – posadí ho na vlak jedoucí do jeho rodiště a k jeho matce. Jack však zastávku zaspí a ocitne se v zasněžené Kanadě – zemi sněhu, ledu a ledního hokeje. Opuštěn v neznámé zemi, Jack brzy najde mladé přátele – Taru a jejího bratra Stevena. Ačkoliv je to Steven, kdo hraje lední hokej, právě jeho sestra Tara naučí Jacka bruslit. A tak má hokejový tým brzy nového hráče.

Originální název:
MVP: Most Valuable Primate
Země původu: Kanada, USA
Rok vzniku: 2000
Žánr: Rodinná komedie
Režie: Robert Vince
Scénář: Anne Vince, Robert Vince
Vedoucí výroby: Robert Vince, Michael Strange, Anne Vince
Hudba: Brahm Wenger
Kamera: Glen Winter
Produkce: Ian Fodie
Střih: Kelly Horron
Hrají: Russell Ferrier, Kevin Zegers, Jamie Renée Smith, Rick Ducommun, Dave Thomas, Jay Brazeau, Robert Lee, Bernie, Louie, Mack, Lomax Study, Alexa Fox

Údaje o DVD: 

Jazyk: česky DD 2.0, anglicky 2.0
Obraz: barevný
Typ disku: DVD5
Délka: 89 minut
Přístupnost: 12 let