Vapet vás baví – Poslední mise

V edici Vapet vás baví se už zase setkáváme se Stevenem Segalem. Podle názvu, který zní velmi slibně, by to mohlo být již konečně naposled. Bohužel to ale není pravda, protože od Poslední mise hrál tento hrdina béčkových produkcí v dalších 11 filmech! Vyšlo ve čtvrtek 18. října 2007. Cena 38,– Kč.

Každý rok se po celém světě beze stopy ztratí tisíce dětí. Některé jsou prodány na mezinárodním černém trhu. Přísně utajené celosvětové spiknutí, které se ničeho nezalekne a před ničím se nezastaví. Až doteď. Steven Segal se rozhodl, že s tím udělá rázný konec a obchodníkům s bílým masem zatne tipec. Jeho jedinou možností je vzít spravedlnost do vlastních rukou.

Válečný veterán William Lansing (STEVEN SEAGAL) žije v ústraní na Aljašce a jeho jedinou radostí je dopisování si s osiřelou Polkou Irenou. Když však od ní několik dní nedostane žádné zprávy a ze sirotčince přijde strohý dopis, že Irena mu už nebude psát, rozhodne se vypátrat proč. V Polsku zjistí, že sirotčinec slouží jako zásobárna pro rozsáhlé obchody s bílým masem a Irena zmizela v síti zločineckého gangu.

Originální název: Out of Reach
Režie: Po-Chih Leong
Hrají: Steven Seagal, Matt Schulze, Nick Brimble

Obraz: barevný, 16:9, widescrren version, PAL
Zvuk: česky DD 2.0, anglicky DD 5.1
Titulky: české
Délka 83 minut
Bonusy: trailer, fotogalerie

Příští čtvrtek 25. října 2007 vyjde v edici Vapet vás baví film Peklo s Jeanem-Van Dammem.