DVD edice magazín – Základní instinkt 2

 

Pokračování jednoho z největších hitů první poloviny devadesátých let na sebe nechalo čekat velmi dlouhou dobu. Sharon Stone se opět vrací, aby nás obnažila svými tělesnými vnadami, stejně jako mladého psychiatra, kterého na ni nasadil Scotland Yard. Sekáček na led, laškovné pokuřování cigarety a klamání tělem se opět dostávají na scénu. Ve filmu Základní instinkt 2 uvidíte Sharon konečně tak, jak jste si přáli… Vydává DVD edice dne 31. října 2007 za cenu 99,- Kč

 

Spisovatelka Catherine Tramellová (Sharon Stone) má opět problémy se zákonem. Scotland Yard určil psychiatra, aby ji vyšetřil. Stejně tak, jako dříve Nick Curran, je doktor Galss C.Tramellovou okouzlen a vlákán do svůdné pasti. Samotná režie filmu byla svěřena do rukou Michaela Caton-Jonese, který má za sebou filmy s Robertem De Nirem (Hodina Pravdy), Brucem Willisem (Šakal) a Liamem Neesonem (Rob Roy). Po několika letech od uvedení kultovního Základního instinktu navázala Sharon na postavu nebezpečné spisovatelky svým opravdu jedinečným způsobem. Podle její slov, půjde v tomto filmu konečně o to pravé ořechové.

Můj osobní názor: opět jedno nepovedené pokračování výborného filmu. Slabý scénář, chabá režie a nepřesvědčivé herecké výkony některých herců. Jedním slovem: zklamání.

Žánr: thriler, kriminální
Hrají: Sharon Stone, David Morrissey, Stan Collymore, Hugh Dancy, Charlotte Rampling, David Thewlis, Alexandra Staden

Země původu:
USA, Německo, Velká Británie, Španělsko
Rok vzniku: 2006
Délka: 114 minut
Obraz: barevný, PAL 16:9


Příbuzné texty:

• Co právě vychází – listopad 2007