DVD HIT – Panika

Zatímco logo deníku Aha! z titulů, které v současnosti vydává North Video, vyzmizíkovalo, pak naopak našlo své místo v „červené" edici DVD HIT. Dalším příspěvkem do sbírky televizních katastrof by měl v úterý 18. srpna 2009 být film Panika za 49,- Kč. Aby předešli katastrofě, musí spojit své síly. Smrtící závod s časem za záchranu celého města.

Malé městečko Milwood. Jeho nekonečný klid je jednoho brzkého rána přerušen náhlou podzemní explozí. V zápětí přichází další výbuch. Šéf místních hasičů Kyle Patterson a jeho sbor bojují s vysvětlením veřejnosti, zatímco Scott Daniels – jeden ze stavitelů města – se snaží odhalit pravou příčinu explozí. Je to práce žháře nebo jen náhoda?

 

Všechny stopy vedou pod zem a tak Scott musí sestoupit do jednoho tunelu pod Millwoodem. Jeden z následujících výbuchů ale připraví o život jednoho z jeho mužů. Otřesený Scott je čím dál tím více přesvědčen, že výbuchy jsou způsobeny přírodními procesy a nejedná se o žhářství, jak si myslí jeho šéf.

 

V hlubinách se hromadí množství smrtícího plynu. Čas běží a i přes rozpory v jejich názorech se musí oba snažit předejít dalším smrtícím explozím. Je pouze v jejich rukou, zda bude Millwood dal existovat nebo zda se promění v běsnící peklo…

 

Žánr: Katastrofický / Akční / Dobrodružný

Země původu: USA

Rok vzniku: 2004

Délka: 91 minut

Původní název: Combustion

Světová premiéra: 7. srpna 2004 – Španělsko

Režie: Kelly Sandefur

Scénář: Rick Drew

Produkce: William T. Bauman, Joseph Broido, Kenneth Burke, Bruce D. Johnson

Hudba: Tim Jones

Kamera: Mark Merlot

Společnost: PorchLight Entertainment

Hrají: Joe Lando (Scott Daniels), Susan Walters (Allison Saundersová), Michael Gross (Talbot), Gabrielle Carteris (Lourie Harperová), Lisa Banes (starostka Walkerová), Christine Lakin (Carmen), Carlos Alazraqui (Kenny), Michael Gregory (šéf Kyle Patterson), Stephanie Hodge (Stella), Jeffrey James Ircink (policejní důstojník), Kathryn Joosten (slečna Knightová), Ralph P. Martin (Earl), Tom McCleister (ochranka), Johnny Pacar (Jesse Harper), Henry Polic II (Dr. Watson), Hans Raith (pracovník čerpací stanice), Bryan Rasmussen (Jackson), Martha Valez (Rosa), Thomas Wright (Mike), Kelvin Yu (Kit), a další

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky

Titulky: česky, maďarsky

Obraz: barevný PAL DVD9 4:3

Bonus: ?