Filmag seriál – Čtyři z tanku a pes DVD 1

Ve čtvrtek 25. října 2007 začíná vycházet nová edice časopisu Filmag tentokrát bez časopisu, jen samostatné DVD v papírové obálce. Jde o seriál Čtyři z tanku a pes, napoprvé tedy první disk označený 1. DVD. Obsahuje první dva díly seriálu. Celkem vyjde 10 DVD po 35,– Kč. Pokud budete edici kupovat pravidelně, celý seriál tedy dostanete za pěkných 350,– Kč.

Polský televizní seriál Čtyři z tanku a pes překonal všechny rekordy ve sledovanosti. Humorným způsobem přibližuje příběhy čtyř vojáků a psa Šarika. Při své dlouhé cestě za osvobozením Polska se dostanou až do Berlína. Nastávají situace plné bojových scén, ale i humorných příběhů. Jako vítězové se vracejí do hlavního města Slezska – Katovic. Seriál ukazuje kontrasty mezi romantikou a skutečností, nebezpečím vojenského života a proto je stále tak oblíbený.

První disk obsahuje díly:

1. Posádka
2. Radost a zklamání

Obraz: černobílý, PAL, 4:3

Stopáž: 1. díl 54 minut, 2. díl 53 minut
Zvuk: česky 2.0

Žánr: Válečný
Země původu: Polsko
Rok vzniku: 1966

Režie: Andrzej Czekalski, Konrad Nalecki
Hrají: Tadeusz Fijewski, Janusz Gajos, Wiesław Gołas, Franciszek Pieczka

Další DVD hledejte na stáncích PNS už 02.11.2007. Bude vycházet každý pátek.

A na závěr malá poznámka: Pokud si objednáte všech 10 DVD v původním balení v momentálně probíhající mimořádné slevové akci u firmy Řitka Video s.r.o., máte možnost získat celou kolekci hned a jen za 299,– Kč (+ poštovné).