Blesk pro ženy – Táta

Blesk dále šetří některé peněženky a pro ženy vydává pondělní televizní romantické kousky. Nyní 16. června 2008 je na řadě další opus Dainelle Steel Táta v ceně 44,- Kč.  

 

Sebevědomý reklamní manažer Oliver Wendell Watson žije s manželkou a třemi dětmi ve zdánlivě dokonalém manželství, kterému podle jeho názoru nic nechybí. Má skvělou práci, děti jsou zdravé, žena atraktivní. Jenže pro jeho manželku Sarah to zřejmě tak ideální není a tak se Oliverova iluze dokonalého štěstí jednoho dne zhroutí. To když mu Sarah oznámí, že opouští rodinu, aby naplnila svou touhu stát se spisovatelkou a proto odchází studovat na vzdálenou univerzitu. Krátce na to se zamiluje do jiného muže, s manželem se rozvede a opustí rodinu definitivně.

Oliver je náhle nucen zvládat vše sám, což pro něj není vůbec jednoduché, zejména když se naplní nepsané pravidlo, že neštěstí nechodí nikdy samo. Přestože se rodina hroutí a děti se netají svými výčitkami na jeho adresu, je Oliver odhodlán udělat všechno pro to, aby rodinu udržel a doufá, že dokáže najít ten správný způsob, jak začít nový život naplněný štěstím. Přijme proto povýšení, které mu sice zajistí větší příjem, znamená to ovšem nastoupit na místo vzdálené téměř tři tisíce mil od jejich dosavadního domova. Tady nečekaně vstoupí do jeho života herečka Charlotte Sampson a společně s ní také láska.

Citujme něco málo z webových komentářů – Pokud nejste fandy knížek (přes 35 kousků) od Steelové (a kdo je?), jsou tu dva důvody, proč do snímku investovat svůj čas: Patrick Duffy a Ben Affleck v jedné ze svých prvních velkých rolí … Bobby se dal dohromady s kapitánkou Janewayovou a zplodili Bena Afflecka. Tak s touhle rodinou by to nemohlo dobře dopadnout ani v případě, že by to nenapsala DS…

Žánr: Drama / Romantický
Země původu: USA
Rok vzniku: 1991
Délka: 90 min.
Původní název: (Danielle Steel’s) Daddy
Světová premiéra: 23. října 1991
Režie: Michael Miller
Scénář: Danielle Steel, L. Virginia Browne
Produkce: Douglas S. Cramer, Daniel Franklin, Dennis Hammer, Paul Pompian
Hudba: Dennis McCarthy
Kamera: Laszlo George
Společnost: The Cramer Company / NBC Productions
Hrají: Patrick Duffy (Oliver Watson), Kate Mulgrew (Sarah Watsonová), John Anderson (George Watson), Ben Affleck (Ben Watson), Jenny Lewis (Melissa Watsonová), Matthew Lawrence (Sam Watson), Robyn Peterson (Daphne Hutchinsonová), Richard McKenzie (Jeremy Bosworth), Lynda Carter (Charlotte Sampsonová), Georgia Emelin (Bobbi), Gloria Dorson (Phyllis Watson), Mimi Coz zens (Margaret Porterová), Peter Hansen (dokor), Marjorie Lovett (Agnes Feighanová), D. Paul Thom as (ministr), Brad Gorman (ředitel)

 

Údaje o DVD neznámé