Atypfilm – Čáryfuk 7. DVD

Atypfilm pokračuje v příbězích kouzelníka Čáryfuka. Ve čtvrtek 24. září 2009 vyšel již 7. disk této série. Cena (pro toto vydavatelství obvyklá) je opět 59,- Kč. Ze seriálu bude zbývat jen 5 epizod. Dočkáme se kompletního vydání? 

 

DVD obsahuje 3 epizody:

 

19. EPIZODA – Čarovný kámen (The Wogle Stone)

Za lordem Collingfordem a jeho manželkou přijede namyšlený Jack Victor z realitní kanceláře, který by rád koupil jejich pozemky, aby zde stavěl obytnou zónu a nákupní centrum. Venku se však setkává s Čáryfukem, který se ho snaží přesvědčit, že černá kočka, která obíhá po zahradě, je proměněná čarodějnice.

 

20. EPIZODA – Začarovaný král (The Enchanted King)

Čáryfuk založí magický oheň, aby do svého zvěrokruhu přivolal znamení vah. Kouzla však nevycházejí a Čáryfuk se vydává pro pomoc k Cedrikovi. Do domu přichází sochař Gobbling, který by rád vytvořil sochy Collingfordových. Čáryfuk si však myslí, že je to kouzelník, který chce Collingfordovy proměnit v kámen.

 

21. EPIZODA – Rodinný duch (The Familar Spirit)

Čáryfukův nejlepší přítel, žabák Touchwood, onemocní a nechce jíst a tak se ho kouzelník snaží vyléčit svými zaříkadly. Bez Touchwooda totiž Čáryfuk nemůže získat znamení štíra. Cedrik tedy Čáryfuka zavede k Oscarovi, odborníkovi na obojživelníky, který zjistí, že Touchwood patří mezi vymřelé druhy.

 

Žánr: Rodinný / TV seriál
Země původu:
Velká Británie
Rok vzniku:
1970
Délka:
každá epizoda cca 24 minut
Původní název:
Catweazle
Režie:
Quentin Lawrence
Scénář:
Richard Carpenter
Produkce:
Quentin Lawrence, Joy Whitby
Hudba:
Ted Dicks
Kamera:
Kenneth Talbot, Peter Jessop
Společnost:
London Weekend Television
Hrají:
Geoffrey Bayldon (Čáryfuk), Robin Davies (Carrot), Charles ‚Bud‘ Tingwell (pan Bennet), Neil McCarthy (Sam Woodyard), Peter Buttrworth (Groom), Elspet Gray (paní Collingfordová), Gwen Nelson (paní Gowdieová), Gary F. Warren (Cedric Collingford), Moray Watson (Lord Collingford), a další

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: DD 2.0 česky, DD 2.0 anglicky

Titulky: české

Obraz: barevný 4:3

Délka: 73 minut
Bonus: žádný