North Video – Faktor Psí – 7. DVD

Úterý 13. října 2009 přinese za 49,- Kč obálku Světový seriál od North Video a další pokračování kroniky paranormálních jevů Faktor Psí s pořadovým číslem 7.

Řecké písmeno psí je znakem pro všechno neznámé, tajemné a nevysvětlitelné. Faktor psí je pak ustáleným označením takzvaných paranormálních jevů. Jsou to podivuhodné a nevysvětlitelné úkazy, které se vyskytují po celém světě a vzpírají se logice a leckdy i zákonům naší dimenze. Výzkumem těchto jevů se zabývá (v našem případě zcela fiktivní) Úřad pro vědecké vyšetřování a výzkum (Office of Scientific Investigation and Research – zkráceně OSIR). Jednotlivé příběhy uvádí americký herec Dan Aykroyd (známe ho například z filmu KROTITELÉ DUCHŮ), který je v civilním životě sám nadšeným badatelem v oblasti paranormálních jevů.

 

Seriál vychází každé úterý a na 11 DVD vám nabídne celkem 42 epizod.

 

DVD by mělo obsahovat další 4 epizody:

 

25. Živý mrtvý / Mezi živými (The Undead)

Bezdomovec ožije během své pitvy a uteče. / I zombie mohou obývat část města.

 

26. Slídil / Stín měsíce (Stalker Moon)

Posedlý fanoušek pronásleduje filmovou hvězdu i ze záhrobí. / Herečka při svém comebacku potkává nepříčetného fanouška, který ji sleduje až ze záhrobí.

 

27. Zakázaný sever (Forbidden North)

Humanoidní bestie se prohání po lese a zabíjí lesní dělníky při stavbě dálnice. / Vyšetřovatelé objeví uprostřed lesů podivně se chovající zvíře. Je to jen trik k zastavení těžebních prací v této oblasti?

 

28. Reinkarnace (The Reincarnation)

Muž, který je uveden do stavu hypnózy, aby si obnovil v paměti minulost, zahlédne svoji budoucnost. / Prostřednictvím hypnózy si muž „vzpomíná“ na budoucí osudy někoho zcela jiného.

 

 

 

Původní název: Psi Factor: Chronicles of the Paranormal

Délka: 87 minut

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL 4:3

Bonus: z naší nabídky