Filmag dětem – Hurá za Kájou! 1. DVD

Filmag v ediční řadě Dětem vystřídá ve středu 14. října 2009 dosavadního Inspektora Gadgeta novým seriálem a za 45,- Kč bude ke koupi první DVD Hurá za Kájou! Jmenuji se Kája a jsem čtyřletý klučina, kterého ze všeho nejvíc baví prozkoumávat okolní svět.

Hned, jak se ráno probudím, vyskočím na nohy a vydám se na dobrodružný průzkum. V kuchyni už na mě čekají moji milovaní rodiče a nejlepší kamarádka Rosie, se kterou se skvěle hraje třeba na indiány. Někdy ji sice trochu zlobím, ale nakonec se vždycky udobříme. Sotva si sednu ke stolu, už mi vyskočí na klín kocour Gilbert. Trochu žárlí na moje oblíbené hračky – medvídka Edu a dinosaura Rexyho, ale když mu dám mlíčko, všechno se spraví. Snídaně už končí a já jdu poznávat svět, který je každý den úplně jiný. Když se ke mně připojíte, určitě nebudete litovat. Slibuju!

Na disku budou 3 díly.

Jedná se o televizní sérii, vysílanou ve francouzštině v Kanadě od roku 1998 na kanále Teletoon (vysílání v USA zajišťuje společnost PBS). Je určena dětem ve věkovém rozmezí od 2 do 6 let a vznikla na základě francouzsky psaných knih autorky Christine L’Heureux, které vycházely od roku 1987 ve vydavatelství Chouette Publishing.

Žánr: Animovaný / Vzdělávací seriál

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2000

Délka: 3×23 minut

Původní název: Caillou

Režie: Jean Pilotte

Námět: knihy Christine L’Heureux (ilustrace Hélène Desputeaux)

Scénář: Natalie Doumolin, Kristine Van Dusen, Matthew Cope, Nisha Muire, Caroline R. Maria, Joan Scott, Jacques E. Bouchard, Dave Dias, Hugh Duffy

Produkce: Cassandra Schafhausen, Josée Mauffette, Peter Moss, Lesley Taylor

Hudba: Lynn Jewell, Leon Aromson

Kamera:

Společnost: Four Me Productions

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL 4:3 (1,33:1)

Bonus: žádný