Atypfilm – Čáryfuk 5. DVD

Atypfilm pokračuje v příbězích podivného kouzelníka a 18. června 2009 vyšel za 59,- Kč další Čáryfuk – 5. DVD.

 

DVD obsahuje 3 epizody:

 

13. EPIZODA – Kouzelná lampa 

Čáryfuk si konečně vzpomněl na zaříkávadlo, které ho přenese zpátky do jeho doby. Na poslední chvíli si uvědomí, že by potřeboval nějakou zbraň, a tak Carrotovi sebere baterku, kterou chtěl Carrot dát tatínkovi k narozeninám. Když to chlapec zjistí, vydá se za Čáryfukem, ten však právě odříkává kouzelné zaříkadlo.

 

14. EPIZODA – Magická šifra 

Čáryfuk se se svými kouzly přenesl do středověku. Slouží u Lorda Williama De Collynforda, který by chtěl, aby Čáryfuk proměnil olovo ve zlato. Kouzelníkovi se však nedaří, a tak skončí v žaláři, musí tedy vymyslet to správné zaříkávadlo, aby se dostal ven. Omylem se však přenese do současnosti, kde se spřátelí s chlapcem Cedrikem.

 

15. EPIZODA – Nový domov 

Čáryfuk by se rád přenesl zpátky do svojí doby, ke správnému zaříkávadlu však musí nashromáždit všech dvanáct znamení zvěrokruhu, což bude chvíli trvat. Musí tedy najít nějaké dočasné obydlí, které by nikdo neobjevil a tak požádá o pomoc svého nového kamaráda Cedrika. Při hledání nového obydlí však narazí na hospodu.

 

Žánr: Rodinný / TV seriál
Země původu:
Velká Británie
Rok vzniku:
1970
Délka:
každá epizoda cca 24 minut
Původní název:
Catweazle
Režie:
Quentin Lawrence
Scénář:
Richard Carpenter
Produkce:
Quentin Lawrence, Joy Whitby
Hudba:
Ted Dicks
Kamera:
Kenneth Talbot, Peter Jessop
Společnost:
London Weekend Television
Hrají:
Geoffrey Bayldon (Čáryfuk), Robin Davies (Carrot), Charles ‚Bud‘ Tingwell (pan Bennet), Neil McCarthy (Sam Woodyard), Peter Buttrworth (Groom), Elspet Gray (paní Collingfordová), Gwen Nelson (paní Gowdieová), Gary F. Warren (Cedric Collingford), Moray Watson (Lord Collingford), a další

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: DD 2.0 česky, DD 2.0 anglicky

Titulky: české

Obraz: barevný 4:3

Délka: 73 minut
Bonus: žádný