Vapet dětem – Jungle Jack

Když změníte džungli, je to problém, i když jste Jungle Jack. Džungle velkoměsta číhá na nejroztomilejší zvířátko z džungle. Veselá animovaná pohádka plná napínavých dobrodužství. Od soboty 24. listopadu 2007 na novinových stáncích. Cena 38,– Kč.

Jack je zvířátko, které žije v hluboké džungli. Je odvážné, vtipné, a šikovné, vyseká se z každého nebezpečí. Teď si však musí dát obzvlášť pozor, protože na jeho chycení mají zálusk filmová hvězda Izabella a její manžel Conrad.

Kreslená pohádka pro nejmenší, která vypráví o Hugovi, roztomilém malém zvířátku, které je jediné svého druhu a žije v džungli společně se svými opičími kamarády. Jenže právě pro jeho jedinečnost ho zatouží vlastnit jako domácího mazlíčka manželka jednoho dánského milionáře, a tak se Hugo jednoho dne ocitne v Kodani. Jenže džungle velkoměsta rozhodně není pro malé zvířátko tak příjemným místem k životu jako džungle opravdová, a tak není divu, že se chce vrátit zpět. Kdo ví, jak by to s ním všechno dopadlo, kdyby se nesetkal s liškou Ritou, která velmi dobře ví, jak to chodí v ulicích města. Spolu s ní prožívá řadu zábavných i napínavých dobrodružství a snaží se vyhnout všem nástrahám, které na něj ve velkoměstě číhají.

Režie: Stefan Fjeldmark, Flemming Quist Møller
Námět: Flemming Quist Møller

Země původu: Dánsko
Rok vzniku: 1993
Originální název: Jungledyret
Aglický název: Go Hugo Go, Amazon Jack
Žánr: Animovaný, pohádka

Hrají: Anne Marie Ottersen, Jytte Abildstrøm, Pia Bovin, Kaya Brüel, Mark Camacho, Søs Egelind, Jannie Faurschou, Holly G. Frankel, Susan Glover, Anne Marie Helger, Marcel Jeannin, Rick Jones a další

Jazyk: česky 2.0, slovensky 2.0, dánsky 2.0
Délka: 71 minut
Typ disku: DVD5

Příbuzné texty:

• Co právě vychází – listopad 2007