North Video – Faktor Psí – 8. DVD

Úterý 20. října 2009 přinese za 49,- Kč obálku Světový seriál od North Video a další pokračování kroniky paranormálních jevů Faktor Psí s pořadovým číslem 8.

Řecké písmeno psí je znakem pro všechno neznámé, tajemné a nevysvětlitelné. Faktor psí je pak ustáleným označením takzvaných paranormálních jevů. Jsou to podivuhodné a nevysvětlitelné úkazy, které se vyskytují po celém světě a vzpírají se logice a leckdy i zákonům naší dimenze. Výzkumem těchto jevů se zabývá (v našem případě zcela fiktivní) Úřad pro vědecké vyšetřování a výzkum (Office of Scientific Investigation and Research – zkráceně OSIR). Jednotlivé příběhy uvádí americký herec Dan Aykroyd (známe ho například z filmu KROTITELÉ DUCHŮ), který je v civilním životě sám nadšeným badatelem v oblasti paranormálních jevů.

 

Seriál vychází každé úterý a na 11 DVD vám nabídne celkem 42 epizod.

 

DVD by mělo obsahovat tentokrát 3 epizody:

 

29. Skleníkový efekt (The Greenhouse Effect) 

Rostliny napadají členy jedné rodiny.  / Rodina je ohrožována podivnou změtí agresivních rostlin.

 

30. Ultrazvuk (The Buzz) 

Záhadné bzučení, které má za následek nevysvětlitelná úmrtí. / Malé městečko je zamořeno záhadným bzučením a nevysvětlitelnými úmrtími.

 

31. Světlo (The Light)  

Zraněný Dr. Curtis Rollins přežije klinickou smrt a jeho kolegové se snaží objasnit prožitek, který popisoval po probuzení. / Vedoucí úřadu Curtis Rollins takřka zahyne, když vpustí nebezpečného dvojníka do komunity.

 

 

 

Původní název: Psi Factor: Chronicles of the Paranormal

Délka: 87 minut

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 4:3

Bonus: z naší nabídky