DVD Hit – Mušličky 3

V přehledu na webových stránkách vydavatele se s termínem pondělí 19. října 2009, který se již jistojistě splnit nepodaří, za 49,- Kč v edici DVD HIT objevilo další pokračování příběhů, učících děti vztahu k přírodě s názvem Mušličky 3 s podtitulem Loupež U kouzelné mušle. Takže snad někdy během tohoto týdne – a hnedle vyšlo ve středu 21. října 2009.  

Nezbedný klučina Shelldon je malý mořský korýš, který se s adoptivními rodiči přestěhuje do Krunýřova. Tady se svými novými kamarády – nebojácným krabem Hermanem a roztomilou mušlí holčičkou Connie – objevuje dosud nepoznaný svět.

 

Na disku jsou další tři díly z celkového počtu 26 epizod:

 

7. Loupež U kouzelné mušle – 21:59  

U kouzelné mušle došlo k loupeži. Hlavním podezřelým je táta Škeble. Hostinec se musí zavřít, dokud se nenajde zloděj. Celá rodina je v tu chvíli bez domova. Shelldon s kamarády musí odhalit pravdu, aby očistili tatínkovo jméno. Jejich pátrání přinese velké překvapení pro všechny.

 

8. Pravá tvář – 22:00

U kouzelné mušle se ubytují Conniiny rodiče. Shelldon zjistí, že důvodem jejich návštěvy je hlavně ropa ležící v zemi pod Krunýřovem. Mají v plánu vystěhovat obyvatele a dostat se tak k ukrytému bohatství. Jakmile se to měšťané dozví, rozhodnou se vyhmat chamtivce pryč. Connie má před sebou těžkou volbu…

 

9. Sami doma – 21:59

Táta a máma Škeble jedou na dovolenou. Shelldon dostane na starosti dům a své dva sourozence, Clikka a Clacka. Zneužije práva staršího a poručí jim udělat všechny domácí práce za něj. Sám si jde hrát ven a Hermanem. Bratříčkům se to ani trochu nelíbí a rozhodnou se, že už ho nepustí zpátky. Nastraží kolem domu mnoho lstivých pastí a sami se zamknou uvnitř. Shelldon bude mít co dělat, aby dnes nenocoval venku.  

Zadní strana 

Žánr: Animovaný / Vzdělávací seriál

Země původu: Thajsko

Rok vzniku: 2008

Délka: 66 minut (65:59)

Původní název: Shelldon

Světová premiéra: 28. srpna 1998 – USA

Režie: Phil Weinstein, Jirayuth Chusanachoti

Scénář: Brendan Foley, Shelly Goldstein, Jacob Sager Weinstein, Arthur Tiersky, Doug Molitor

Produkce: Jirayuth Chusanachoti, David Kwok

Hudba: Kaiwan Kulavadhanothai, Stuart Brayson

Společnost: Tiny Island Productions / Shellhut Entertainment

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky, slovensky, maďarsky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: žádný