Špidla Data Processing – Alex Kočičák

Špidla Data Processing nabízí dnes ve čtvrtek 22. října 2009 další z her pro děti s názvem Alex Kočičák za 49,- Kč. Dobrodružství, na které nezapomenete. 

Přidejte se ke kočičímu Indiana Jonesovi na jeho cestě za dobrodružstvím. Poznáte, jak se cítí opravdový hrdina. Sbírejte peníze, bonusy, ničte nepřátele a jen tak mimochodem zachraňte Alexovu unesenou sestru. Odměna vás nemine. Získáte vlastní ostrov, který si za nalezené peníze vybavíte podle vlastního vkusu.

 

Chcete vědět, jestli má kočka opravdu 9 životů? Tak na nic nečekejte a pojďte se bavit!

 

Ve hře vás čeká:

– 50 úrovní

– 5 různých světů

– neomezený herní čas

-15 bonusových úrovní

– nádherný ostrov pro vlastní odpočinek

 

Kočičák Alex není jen tak obyčejná kočka. Dobrodružství je jeho druhé jméno. Neustále cestuje po světě, hledá starodávné amulety, řeší záhady a má moc rád peníze. Jeho kočičí původ ho totiž nutí užívat si při odpočinku maximálního pohodlí. Jedna z dobrodružných výprav ho ovšem postaví do prekérní situace.

 

Po objevení kouzelného amuletu je unesena jeho sestra. Nalezený předmět je velmi důležitý pro místní obyvatele, kteří žádají jeho navrácení, výměnou za unesenou sestru. No jo, ale jak ho má Alex vrátit, když amulet ihned po nalezení zmizel?

 

Pomozte chytrému kočičákovi se srdcem Indiana Jonese nalézt všechny části kouzelného předmětu, abyste osvobodili jeho sestru. Na cestě vás čeká spousta nástrah, tajných chodeb a zákeřných nepřátel.

 

Nezapomeňte sbírat zlaté penízky, za které vybavíte Alexův ostrov, který slouží k pravému kočičímu odpočinku. Dokážete zlikvidovat nepřátele, proskákat pěti světy, a nalézt v každém z nich jednu část amuletu?

 

K dispozici máte 9 Alexových kočičích životů, ale snažte se s nimi neplýtvat. Jistě to není jeho poslední výprava. Připojte se k tomuto úžasnému dobrodružství a pojďte hrát!