Blesk – Tajemství nových dinosaurů 4. DVD

Ve středu 4. listopadu 2009 vyšel v Blesku za 49,- Kč další díl seriálu Tajemství nových dinosaurů s pořadovým číslem 4.

Disk obsahuje další tři epizody.

10. díl – Podzemní svět – 21:43

Lauren zjistí, že Eno zná jméno jejího otce. Pak ji ale polapí draví dinosauři a vezmou ji hluboko do dolu. Kit a Eno se s pomocí satelitní navigace vydávají za ní. Podaří se jim Lauren najít, Eno však zůstane uvězněn v pasti pod tunami kamenů.

11. díl – Záchrana – 21:43

Kit a Lauren se pustí do hledání Ena. Domnívají se, že zná klíč k rozluštění záhadného zmizení Laurenina otce Alana Slaytona. Jsou napadeni nepřátelskými dinosaury, v poslední chvíli je však zachrání Kitův strýc.

12. díl – Maškaráda – 21:43

Lauren je rozhodnuta říct matce o existenci Ena dřív, než jej chytí doktor Aikens. Ještě před tím však dojde k sérii chaotických událostí, při nichž je Chris chycen dravými dinosaury a Eno s Courtney jej musí zachraňovat. Lauren pak raději matce nic neřekne.

Zadní strana

Žánr: Akční / Dobrodružný / TV seriál

Země původu: USA / Kanada

Rok vzniku: 2007

Délka: cca 66 minut (65:10)

Původní název: Dinosapien

Režie: David Winning

Scénář: Therese Beaupre, Pat Connolly, Jeff Biederman, David Fox, Rick Siggelkow

Produkce: Simon Nelson, Jim Corston, Tom Cox, Jordy Randall, Jayne Schipper, Rick Siggelkow

Hudba: Rob Lord

Kamera: Jan Pester

Střih: Peter Light

Kostýmy: Jennifer Haffenden

Zvuk: Ron Osiowy

Společnost: Alberta Filmworks / BBC Worldwide / CCI / Discovery Channel

Natáčeno: Alberta, Kanada

Hrají: Brittney Wilson (Lauren Slaytonová), James Coombes (Dr. Clive Aikens), Alexandra Gingras (Danielle Danny Ortová), Suzanna Hamilton (Dr. Hillary Slaytonová), Dean Manywounds (Ten Bears), Brendan Meyer (Nelson Ort), Bronson Pelletier (Kit Whitefeather), MacKenzie Porter (Courtney), Jeffrey Watson (Chris Langhorn), a další

Dabing ČT: Anna Suchánková (Lauren Slaytonová), Jaroslav Kaňkovský (Dr. Clive Aikens), Lucie Kušnírová (Danny Ortová), Daniela Bartáková (Dr. Hillary Slaytonová), David Štěpán (Nelson Ort), Jan Maxián (Kit Whitefeather), Anežka Pohorská (Courtney), Jan Škvor (Chris Langhorn)

Údaje o DVD:

Zvuk: Diolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9 (1,78:1)

Bonus: žádný