Soutěž – InterSonic – Paranormal Activity

 

Předchozí soutěž skončila (vyhodnocení zde) a ve spolupráci se společností Intersonic jsme pro Vás připravili další soutěž. Tentokrát však nesoutěžíme o filmy na DVD, ale o trička s motivem filmu. 

 

Paranormal Activity

 

Víš, co se děje v noci, když spíš?

 

 

 

Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Obyčejný pár v obyčejném domě. Za krátký čas začne mít Katie dojem, že v domě nejsou sami. Věci se pohybují, z různých míst se ozývají divné zvuky. Micah si myslí, že se Katie jen něco zdá. Aby jí dokázal, že se mýlí, nainstaluje do ložnice videokameru. Velká chyba!

 

Cosi nehmatatelného v domě je. Teď už to vědí oba. Denně zažívají útoky čehosi nevysvětlitelného. Hrůzné zážitky přicházejí každou noc a jejich intenzita se stupňuje. Mladý pár se ocitá na pokraji šílenství, vyčerpání a nekončící hrůzy. Stmívá se a nadchází další noc… Bude tahle jejich poslední nebo se dočkají východu slunce?

 

Horor Paranormal Activity už několik týdnů drásá nervy diváků v zahraničí. Jejich reakce po shlédnutí filmu jsou jednoznačné: hrůzostrašný, strhující a jeden z nejděsivějších filmů všech dob.

Není potřeba, aby tekla krev. Nervy každého jednoduše ničí „něco", co se probouzí v noci, když lidé usnou a baví se na jejich nekonečném strachu.

 

Film je natočený ruční kamerou a stál směšných 11 tisíc dolarů. Hravě se zaplatil již během prvního víkendu. Za 13 dní od uvedení, a to pouze v několika kinech, se jeho tržby vyšplhaly přes 1 milion dolarů.

Studio Paramount Pictures se rozhodlo vyhovět fanouškům a 9. října nasadilo film v dalších 40 amerických teritoriích, celkem ve 160 kinech. Po 20 dnech od premiéry měl film na kontě více než 12 milionů dolarů. Díky obrovskému zájmu fanoušků je nyní uváděn do kin celosvětově. Za 24 dnů od svého uvedení v USA se vyhoupnul na 3. místo v žebříčku návštěvnosti s tržbou přes 33 milionů dolarů.

Prostřednictvím webové stránky http://www.paranormalmovie.com/ si ho vyžádal jeden milion lidí, toto číslo bylo podmínkou ke spuštění celosvětové distribuce. Jde tak o historicky první film, který je do kin uváděn na přání diváků. V České republice si mohou diváci film vyžádat přímo do svých měst na stránce: http://www.paranormalactivity.cz/.

Dobrou noc!

Soutěž byla ukončnena.

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách http://www.paranormalactivity.cz/.

Své odpovědi na soutěžní otázky pečlivě vyplňte spolu se svým jménem a adresou do formuláře nejpozději do 20:00 dne 30. listopadu 2009. Poté se deset vylosovaných může těšit na svou výhru – tričko s motivem filmu Paranormal Activity.

 

Zúčastnit se mohou čtenáři s korespondenční adresou v ČR, každý soutěžící se může v soutěži zúčastnit pouze jednou (duplicitní odpovědi budou z losování vyřazeny).