North Video – Prezidentův muž 2 – Grand Zero

A jedeme dál. Tento týden North Video v pátek 27. listopadu 2009 za 49,- Kč vydává televizní pokračování Norrisovky Prezidentův muž 2 – Ground Zero. Nejlepší a nejtajnější agent amerického prezidenta se vydává do akce, aby překazil teroristický útok jadernou zbraní.

Joshua McCord je jedním z nejoblíbenějších profesorů na univerzitě v Dallasu. Nikdo však netuší, že žije dvojím životem a pod identitou populárního učitele se skrývá vládní agent pracující v naprostém utajení a přímo podřízený pouze jedinému muži, prezidentu Spojených států, který ho v případě potřeby vysílá do nejnebezpečnějších a nejutajovanějších akcí.

Joshua se přitom spoléhá pouze na své schopnosti, mladého pomocníka Deka Slatera a svou dceru Que, která je technickým a počítačovým géniem. Tentokrát je Joshua povolán do akce poté, kdy skupina arabských teroristů pronikne do muzea, aby se tu zmocnila součástek potřebných k sestrojení jaderné bomby, ukrytých v jedné ze soch, které tu byly instalovány.

Když se armáda seznámila se situací, pokusila se unést charismatického vůdce teroristů, jejich pokus však skončil fiaskem. Je na Joshuovi, aby se pokusil s pomocí Deka infiltrovat bandu teroristů, najít jejich úkryt a zneškodnil bombu dřív, než ji teroristé v hlavním městě odpálí. Současně se jako otec musí vypořádat s tím, že se jeho dcera zamilovala do Deka.

Další záchrana světa, reprezentovaného hvězdami a pruhy, opět sklízí „pochvalu“ těch, kteří se obětovali vysledovat:

Jsem rád, že díky Chucku Norrisovi & spol. můžu večer v klidu spát, protože dokážou vyřešit jakoukoliv prekérní situaci.

Dokáže vyskočit vysoko, ohýbat a prohýbat se, kopnout a paralyzovat teroristy, odhalit jejich zákeřné úklady, vypátrat jejich škaredé a zlé plány s investigativním umem, zlikvidovat jejich sebezákeřnější akce – přesně toto mi dodává víru v lepší, spravedlivější a demokratičtější zítřky.

Už vím, co dělá USA takovou velmocí, jakou jsou. Co je chrání před ohroženími zvenku i zevnitř. Jaká je ta zvláštní síla, která je dokáže zachránit před čímkoli v poslední minutě. Kdo odpojí atomovou bombu vždy přesně vteřinu před výbuchem? Je to bezchybná trojka v čele s již trochu nepohyblivým Joshuou, jeho ve všech směrech nadaným žákem a tolerantně zařazenou asijskou Američankou…

Musí umět každý islámský terorista kung-fu? Ano, musí, jak jinak by obstál proti šermujícímu Chuckovi či jeho pečlivě vycvičenému svěřenci?

Zadní strana

Žánr: Akční / Drama / Thriller

Země původu: USA

Rok vzniku: 2002

Délka: 87 minut

Původní název: The President´s Man: A Line in the Sand

Světová premiéra: 20. ledna 2002 – USA

Režie: Eric Norris

Scénář: Bob Gookin, John Lansing, Bruce Cervi

Produkce: Garry A. Brown, Michael T. Elias, Aaron Norris, Chuck Norris, Leon Ortiz-Gil, Leslie Stout Glennon

Hudba: Kevin Kiner

Kamera: Rick Anderson

Střih: David Latham

Kostýmy: Taneia Lednicky

Společnost: Norris Brothers Entertainment / Washo Brothers Entertainment

Natáčeno: Texas, USA

Hrají: Chuck Norris (Joshua McCord), Judson Mills (Deke Slater), Jennifer Tung (Que McCordová), Roxanne Hart (Lydia Mayfieldová), Joel Swetow (Abdul Rashid), Thom Barry (generál Gates), Bruce Nozick, Maz Jobrani (Ali Faisal), Kay Bailey Hutchinson, Philip Casnoff (Jack Stanton), Robert Urich (prezident Adam Mayfield), Chino Binamo (stráž), Dameon Clarke (Andy Shelby), Dan Flannery (ředitel CIA Carter McLain), Jeff Grays (T. C.), Sean Hennigan (Arthur Everett), Jim Huston (Spencer Ryan), Brett Rice (Stephen Mornay), Jordan Wall (Rob Daniels), Jack Watkins (Dan Felder), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 4:3 (1,33:1)

Bonus: z naší nabídky, nejen pro nejmenší