North Video – Škola sexu – 1. lekce – Sexuální techniky & pozice

Dnešní nabídku obohatilo North Video titulem, ze kterého se na nás usmívá tvář známého propagátora náhražek Viagry. Ve středu 2. prosince 2009 za 49,- Kč vyšlo DVD Škola sexu – 1. lekce – Sexuální techniky & pozice. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. Sice to není jeho obor, ale info + obal máme od Newmyho – díky.

V první lekci vám ukážeme techniky, o kterých jste neměli ani tušení. Naučíme vás milovat se bez zábran. Objevíte s partnerem neomezené možnosti uspokojení, lásky a vášně. Ženský i mužský orgasmus, orální sex, líbání, milostná předehra, masáže a dokonce některé polohy – to vše předvedou skutečné páry. Stačí jen pozorně sledovat, učit se a především si užívat.

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí.

 

Údaje o DVD:

 

Délka: 84 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 16:9

Bonus: Autoerotika, Lepší erekce, Jak vydržet déle, „Jiný" orgasmus a další