Mirax – Jak Noddy zachránil vánoční nadílku

Mirax v sobotu 5. prosince 2009 nabídl pro děti další z příběhů dřevěného panáčka Jak Noddy zachránil vánoční nadílku za cenu 39,- Kč.

DVD obsahuje 2 příběhy:

 

1. Jak Noddy zachránil vánoční nadílku Zatímco Země hraček je pokrytá sněhem a všichni se připravují na Vánoce, Noddy sní o setkání s Mikulášem, kterého se chce zeptat na tři věci: jak dokáže Mikuláš navštívit všechny děti za jedinou noc, jak se mu vejdou do pytle veškeré dárky, a jak se Mikuláš dokáže protáhnout komínem? Při jedné návštěvě se Noddymu jeho sen splní, ale bohužel se ukáže, že Mikuláš se dostal do nesnází. Porouchaly se mu jeho kouzelné hodiny, které o Vánocích v noci zastaví čas, a proto může včas roznést dárky. Vydá se s novými kamarády, Mikulášem a sobem na dobrodružnou cestu s cílem zachránit vánoční nadílku.

 

2. Noddy a kouzelný měsíc Ve městě je pouť a přijeli komedianti. Noddy a jeho kamarádi se ihned vrhnou do zábavy, jídla a pití, svezou se i na horské dráze. Vševěd slíbí zvláštní kouzlo na závěr poutě, k čemuž ale potřebuje neobyčejnou pomůcku: kouzelný prach měsíčního svitu. Jenomže prach měsíčního svitu už dlouho nepadal na Zemi hraček a Vševěd ho má jenom tolik, kolik potřebuje ke svému kouzlu. Bohužel ale i tuto trošku prachu mu vezmou rozpustilí skřítkové Ušatec a Kuliferda. Díky těmto dvěma nezbedům se Vševědovi nepodaří proměnit Noddyho auto na banán, místo toho skřítci začarují sami sebe… Vševědovi a Noddymu nezbývá než sednout do rakety, odletět na měsíc a tam obstarat dostatek prachu měsíčního svitu k tomu, aby skřítky odčaroval zpět a a by jim ještě trochu zbylo ke slíbenému kouzlu.

Údaje o DVD:

Zvuk: DD 2.0 česky
Titulky: žádné
Obraz: barevný PAL DVD5 4:3 

Bonusy: upoutávky na další produkci Miraxu