Aha! – Playgirls 1 + 2

 

Aha! předloží ve středu 4. června 2008 na pulty balení dva v jednom, dvojfilm Playgirls 1 + 2, a to stále (jen?) za 41,- Kč. Erotická komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. 

 

Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo. Pokud chcete zjistit, jak se dá nadávat i bez sprostých slov, vyhledejte si komentáře k těmto „filmům“ na netu.

PLAYGIRLS 1 – Lechtivá komedie plná půvabných dívčích tvarů, příběh podle předlohy slavného českého spisovatele Vladimíra Párala. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrik Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře, se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patrika a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrikova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy.

PLAYGIRLS 2 – Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena. Gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky.

Zadní strana obalu 
Žánr: Komedie / Erotický
Země původu: Česká republika
Rok vzniku: 1995
Délka: 80 min. + 85 min. (DVD 76 + 73 minut)
Premiéra v kinech ČR: 2. března 1995, 13. dubna 1995
Režie: Vít Olmer
Scénář: Vít Olmer, Vladimír Páral
Produkce: Rudlof Mos
Hudba: Miloslav Vydlák
Kamera: Vladimír Holomek
Společnost: Rudolf Moss, ČNTS Nova
Hrají: I. – Simona Chytrová (Klára Jágrová), Martina Adamcová (Ája Machová), Kateřina Kornová (Eva Joštová), Jiří Pomeje (Tom Rodr), Bronislav Poloczek (Ludvík Škoda), Oldřich Vízner (Patrik Škoda), Miroslav Moravec (Dietrich Beck), Michaela Kuklová (Štěpánka), Jiří Šolc (Ota Lambert), Milan Bahul (Daniel Dalík), Josef Nedorost (Pribič), Slávek Boura (Martin), Kateřina Hubálková (Lenka), Dana Homolová (Pastorová), Jiří Šolc (Ota Lambert), Karel Brožek (Pastor), Josef Bradna, Vlastimil Zavřel, Lenka Blažejová

II – Michaela Kuklová (Štěpánka), Martina Adamcová (Ája Machová), Jiří Pomeje (Tom Rodr), Kateřina Hubálková (Lenka), Blanka Lormanová (Zrubecká), Zdeněk Pecháček (doktor Munk), Jan Skopeček (vrátný), Slávek Boura (Martin), Josef Nedorost (Achmed), Marek Vašut (velitel komanda), Dana Homolová (Pastorová), Karel Brožek (Pastor), Josef Bradna (Karát), Lenka Blažejová (Irena), Sylva Tománková

Údaje o DVD:


Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky
Titulky: česky pro neslyšící
Obraz: barevný PAL 4:3
Bonus: žádný