Pondělní Blesk s DVD – Osudy

Pondělní Blesk pro ženy zřejmě postupně vyčerpá dostupnou tvorbu Danielle Steel. Tento týden, konkrétně 2. června 2008, to bude další televizní romance Osudy za 44,– Kč.

Novinářka Melanie Adamsová se zamiluje do vdovce a otce dvou dětí, kardiochirurga Petera Hallama. Když oba zamilovaní zpečetí svou lásku sňatkem, nastává zlom. Jejich manželské štěstí totiž začne narušovat každodenní všední rodinný život.

Melanie Adamsová, reportérka jedné z newyorských televizních stanic, dostane za úkol natočit v Los Angeles dokument o operaci těžce nemocné dívky. Při této příležitosti se seznámí s chirurgem Peterem Hallamem. Operace se zdaří a Melanie se chystá zpět do New Yorku. Peter ji před odletem pozve na oběd a zjistí, že mají hodně společného. Vdovec Peter vychovává 18letého Marka, 15letou Pamelu a 8letého Mathewa, rozvedená Melanie teenagerky-dvojčata Jess a Vall. Ačkoliv se nezdá pravděpodobné, že by se mohli v brzké době setkat, Peter se zanedlouho z televizního zpravodajství dozví, že Melanie je zase v Los Angeles. Vyhledá ji a domluví si setkání. Před jejím odjezdem pozve Peter Melanii k sobě, aby se seznámila s dětmi, hospodyní a domem.

Chlapci ji přijmou celkem bez problémů, ale Pam se k ní chová odmítavě a hospodyně ji považuje za vetřelkyni. Melanie a Peter se už natolik sblížili, že začínají uvažovat o společné budoucnosti. Pro začátek domluví společnou dovolenou v Malibu. Ani Jess a Vall se to moc nelíbí, u moře na plážích a tenisových kurtech se však děti nenásilně sbližují. Začít společný život však nebude jednoduché, Melanie ani Peter nechtějí obětovat svou kariéru. Nakonec se však Melanie rozhodne, že televizní zpravodajství existuje i v Los Angeles, a tak se přestěhují a následuje svatba. Zdá se, že vše dopadlo dobře, jenže vážné problémy mají teprve nastat…

Žánr: Drama / Romantický
Země původu: USA
Rok vzniku: 1991
Délka: 95 min.
Původní název: (Danielle Steel’s) Changes
Světová premiéra: 1. dubna 1991 – USA
Režie: Charles Jarrott
Scénář: Danielle Steel, Susan Nanus
Produkce: Hugh Benson, Douglas S. Cramer, Darren Frankel
Hudba: Lee Holdridge
Kamera: Chuck Arnold
Společnost: The Cramer Company / NBC Productions
Hrají: Cheryl Ladd (Melanie Adamsová), Michael Nouri (Peter Hallam), Christopher Gartin (Mark Hallam), Randee Heller (Carol Kellermanová), Charles Frank (Brad Buckley), Cynthia Bain (Marie Dupresová), James Sloyan (Paul Stevenson), Luis Avalos (Ray), Liz Sheridan (slečna. Hahnová), Sheila Johns, Christie Clark (Valerie Adamsová), Reneé O’Connor (Jessica Adamsová), Ami Foster (Pam Hallamová), Joseph Gordon-Levitt (Matt Hallam), Betty Carvalho (Raquel), Ben Slack (Hank Wexler), Melinda O. Fee (Diana Maxwellová), Flo Di Re (Helen), Judy Jean Berns (Dr. Maxine Richmondová), Shayna Bridges (Patti Lou Jones), a další

Údaje o DVD tradičně nejasné