Vyhodnocení soutěže se společností Filmhouse

Vymezený čas uplynul a poslední letošní soutěž byla ukončena. Je tady čas k jejímu vyhodnocení a rozeslání výher, které věnovala společnost Filmhouse.

 

Tentokrát byly sice jen tři otázky, ale staly se prubířským kamenem, ba přímo para ořechem. Formulář k odpovědi využilo celkem 64 soutěžících.

 

Podívejme se na správné odpovědi:

 

Na první otázku Jaký je název edice, v níž vyšlo 16 filmových adaptací románů Karla Maye? byla vcelku snadná odpověď – Hrdinové Divokého Západu přicházejí, přesto snížila počet soutěžících na pouhopouhých 27…

 

 

Druhá otázka Jaká je BĚŽNÁ cena DVD Hrabě Monte Christo v internetovém obchodě (e-shopu) společnosti Filmhouse má správnou odpověď 99,- Kč. Další prudký pokles, zbylo už jen 9 soutěžících.

 

 

Díky tomu odpověď na otázku číslo tři jen pro informaci, další třídění už je v tuto chvíli nežádoucí. Jaké jsou bonusy DVD Lola běží o život? – stačilo uvést Rozhovory, Film o filmu, Upoutávka.

 

 

Z oněch devíti zbylých dokázal jediný účastník vyplnit správně celou svou adresu, takže zpátky na stromy. Když vezmu měkčí kriteria a připustím na první otázku odpověď pouze Hrdinové Divokého Západu, pak se dostávám na 17 dalších možných odpovědí. Z nich ovšem pouze dvě obsahují správnou odpověď na otázku druhou a jen jedna má kompletní adresu.

 

Takže tudy cesta také nevede. Musel jsem to tedy otočit. Za první otázku bylo nutno považovat správné vyplnění adresy – v tom případě zbylo jen 33 soutěžících. Z nich bylo hodně změkčenými kritérii vybráno zbylých 8 výherců.

 

Losováno tedy nebylo, výhru obdrží ti, kteří měli štěstí a propadli několikanásobným sítem:

 

Lucie Pelechová, České Budějovice

Marek Červeňák, Havířov – Šumbark

Pavel Ludvar, Klatovy

Karel Veselý, Most

Stanislav Heryán, Velká nad Veličkou

Yveta Andělová, Brno

Radek Čechmánek, Praha 5

Jan Čábela, Třeboň

František Makovička, Moravské Budějovice

Kateřina Fialková, Klatovy

 

Ceny budou rozeslány v nejbližším možném termínu. A doufejme, že i v roce následujícím budeme moci v soutěžení pokračovat (a vy soutěžící věnujete trochu pozornosti vyplňování formuláře).