North Video – Škola sexu – 7. lekce – Sexuální desatero

Pravidelnou trvalkou od North Video je série DVD pro dospěláky a tak sedmý díl výukového cyklu je ve středu 13. ledna 2010 za 49,- Kč na pultech. Škola sexu – 7. lekce – Sexuální desatero. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. 10 tajemství skvělého sexu.

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

Vraťte sexu erotický náboj, který si oba zasloužíte. Sledujte pozorně, jak našich 13 párů vrátilo do vztahu zábavu a vášeň. Uvidíte šťavnaté sexuální scény venku, na pracovním stole, v kanceláři i na erotické houpačce. Jaká erotická videa, hračky a zaručené způsoby komunikace použít k navození té pravé atmosféry? Učte se s námi a okořeňte svůj intimní vztah!  

 

Údaje o DVD:

 

Délka: 97 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Fantazie, Autoerotika, Důležité informace