Bontonfilm – Muž bez stínu 2

Vypadá to na návrat k loňským zvyklostem. Bontonfilm má v release plánu film Muž bez stínu 2 na úterý 19. ledna 2010 za 59,- Kč, ovšem předchozí film bez číslovky nikde. Nemůžeš jej vidět, ale můžeš jej cítit!

Zažijte nekonečné napětí s Christianem Slaterem v roli Michaela Griffina.

 

 

Po aplikaci experimentálního séra se stává neviditelným zabijákem a nedobrovolně nad sebou ztrácí kontrolu. Propadá stále většímu šílenství a pomalu ve velkých bolestech umírá. Maggie Dalton, krásná a nadaná bioložka, je jediná osoba, která ho může udržet naživu.

 

 

Ale když ji vláda využije jako návnadu ke Griffinově dopadení a sama se tak ocitne v ohrožení, nezbývá jí než se obrátit na Franka Turnera, detektiva z oddělení vražd policie v Seattlu a požádat ho o ochranu.

 

 

Griffin je však stále blíže smrti i naprostému zešílení a Turnerovi tak zbývá jediná možnost, jak problém vyřešit. Musí sám sobě aplikovat sérum neviditelnosti a stát se také mužem bez stínu.

 

 

Dvojnásobná porce akce, dvojnásobné vzrušení a dvojnásobná hrůza – to vše vás čeká v závěrečném velkolepém souboji, ve kterém se oba muži bez stínu utkají proti sobě.

 

 

Odsuzující divácké výroky ve stručném kompilátu:

 

Čím to je, že Paul Verhoeven se dočkal tolika absolutně zbytečných volných pokračování? Těžké béčko s nulovým scénářem.

 

Žánr: Thriller / Horor / Akční / Sci-fi

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 91 minut

Původní název: Hollow Man II

Světová premiéra: 23. května 2006 – USA

Režie: Claudio Fäh

Námět: Gary Scott Thompson, Andrew W. Marlowe (předchozí film)

Scénář: Joel Soisson

Produkce: Lucy Fisher, David Lancaster, Greg Malcolm, Rachel Shane, Vicki Sotheran, Paul Verhoeven, Douglas Wick

Hudba: Marcus Trumpp

Kamera: Peter Wunstorf

Střih: Nathan Easterling

Společnost: Destination Films / Red Wagon Productions / Frontera Productions

Natáčeno: Vancouver, British Columbia, Kanada

Hrají: Christian Slater (Michael Griffin), Peter Facinelli (detektiv Frank Turner), Laura Regan (doktorka Maggie Daltonová), David McIlwraith (doktor William Reisner), William MacDonald (plukovník Gavin Bishop), Sarah Deakins (detektiv Lisa Martinezová), Jessica Harmon (Heather Daltonová), Sonya Salomaa (trofejní žena), Terri Anne Welyki (dívka s perlami), John Shaw (doktor Devin Villiers), David Abbott (postarší manžel), Hamish Cameron (muž v umývárně), Colin Lawrence (kapitán Rollins), Zara Taylor (Ashley), Nolan Funk (Josh), Jamie Bell (obyvatel slumu), Bruce Dawson (kapitán Tom Harrison), Dean Paul Gibson (strážník za stolem), Dean Redman (policejní hlídka), Mike Dopud (strážník Chesley), Alana Husband (Reisnerova asistentka), Yee Jee Tso (laboratorní technik), Michael Kopsa (muž na benzince), Woody Jeffreys (agent Moore), Chelah Horsdal (slepá sekretářka), Darcy Belsher (matematik), Darcy Laurie (Timothy Laurents), Ted Friend (senátor), a další

 

Údaje o DVD neznámé:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky:

Obraz: barevný (podle imdb.com 2,35:1)

Bonus: