DVD edice magazín speciál – Biznis, Dýka, Krvavý prachy

Problémem příbalů, ať již časopisů nebo novin, je ta skutečnost, že se filmy občas objevují vícekrát. Názorným příkladem jsou např. některé tituly z DVD edice magazín speciál pro měsíc leden 2008. Film Biznis původně vyšel jako příloha červencového čísla 2007 časopisu DVDMAG (bližší informace o filmu jsou zde). Pro ty z Vás, kterým se cena zdála být příliš vysoká nebo jim jenom toto číslo uteklo, je zde další možnost: tento film nyní vychází ve výše zmíněné edici za cenu 49,– Kč.

Další titul Dýka se na trhu také neobjevuje poprvé, jako příbal (opět k časopisu DVDMAG) byl ke koupi v září 2006 (bližší informace o filmu zde), podruhé se objevil o pár měsíců později, zase jako příbal, tentokrát k únorovému číslu 2007 Stereo & Video (psali jsme zde). A opět, aktuálně je k dostání v DVD edici magazín speciál za cenu 49,– Kč.

Poslední film z titulku Krvavý prachy vyšel jak jinak, než jako příloha časopisu DVDMAG v čísle 6/2007. O filmu a časopise jsme psali zde. Nynější cena v DVD edici magazín speciál, 49,– Kč.