Intersonic – Mazané kočky 3

InterSonic na svých webových stránkách zveřejnil další porci očekávatelných titulů na pultech, kromě jiného slibuje v obálce KlikTV v řadě Svět pohádek někdy tento týden (údajně od pondělí 1. února 2010) za 59,- Kč i 3. DVD, určené pro děti od 8 let – Mazané kočky. Na pultech od pátku 5. února 2010.  

 

Animované komediální příběhy ztřeštěně vypadajících kočiček a pejsků. 

 

DVD obsahuje 4 příběhy:

 

09. LEDOVÉ SKOTAČENÍ

Dine a Dash se vloupají do domu, kde je dole ve sklepě uzamčený mrazák, plný zmrzlých rybiček. Jejich plán, dostat mrazák ven a tam jej otevřít, se změní v šílenou dřinu, která končí zničením domu a mrazákem bez ryb.

 

10. POSLUŠNOST

Claude jde na cvičák se svými hlídači. Instruktor, který program vede, se projeví jako zlodějský gauner. Na psy použije velmi silnou hypnózu, aby je donutil ke krádežím ve vlastním domě.

 

11. PŘÍLIŠ VELKÁ FLOUNCIE

Flouncie má problém s vlastním tělem. Myslí si o sobě, že je elegantní jižanská kráska, ale ve skutečnosti je obrovská, nemotorná a sama si svoji váhu neuvědomuje. A to je velmi špatná zpráva pro Yawpa, když na něj omylem šlápne.

 

12. BOUBLE TROUBLE

Hladoví Dine a Dash vpadnou do domu Malého Billa, aby zde zkusili štěstí a našli si něco k snědku. Najdou jeho myšku Horacia zavřeného v plastové kouli – perfektní to kočičí hračka. Horatio musí utéct dříve než si z něj výtržníci udělají oběd.

 

Žánr: Animovaný

Délka: 80 minut

Původní název: Twisted Whiskers

Režie: Ron Smith

Společnost: Mike Young Productions / DQ Entertainment / Canal+ / CBBC

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky, slovensky, maďarsky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: trailery