Vapet vás baví – Bonnie a Clyde po italsku

 

V edici Vapet vás baví vychází ve čtvrtek 17. ledna 2008 film Bonnie a Clyde po italsku za cenu 38,– Kč. Ornella Muti a Paolo Villaggio jako italská verze známé dvojice, ale jak je asi jasné, podstatně bláznivější verze. 

 

Leo a Rosetta se náhodou potkají v bance. V tu chvíli do banky vtrhnou lupiči a vezmou je jako rukojmí. Když se jim podaří uprchnout, chce si Leo vzít i svůj kufřík, ale omylem vezme kufr s celým lupem. Druhý den se v novinách objeví článek, kde je Leo popisován jako chladnokrevný vůdce lupičské bandy. Takže po něm jdou nejen lupiči, kteří chtějí ukradené peníze zpátky, ale i policie. Rosetta se cítí jako Bonnie, ale Leo si moc jako Clyde nepřipadá. Nejspíš proto, že není zrovna švihák. To ale Rosettě vůbec nevadí. Je totiž tak krátkozraká, že nemá potuchy, jak vlastně její Clyde vypadá.
 
Žánr:
Země původu: Itálie
Rok vzniku: 1982
Délka: 94 minut
Originální název: Bonnie And Clyde All’Italiana
Režie: Steno
Scénář: Luciano Vincenzoni, Sergio Donati, Steno  
Hudba: Guido De Angelis, Maurizio De Angelis  
Kamera: Franco Di Giacomo
Střih: Raimondo Crociani
Společnost: Faso Film
Hrají: Ornella Muti (Rosetta Fiaschini), Paolo Villaggio (Leo), Luciano Vincenzoni, Jean Sorel, Ferdinando Murolo, Antonio Allocca, Antonio Basile, Loris Bazzocchi, Dino Cassio, Eugenio Masciari, Martfello, Corrado Olmi, Giuseppe Picciotto, Georgio Serafini, Max Turilli, a další
 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 italsky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: žádný