Bontonfilm – Dr. House 4. DVD 1. série

Čtvrtek 17. února 2010 přináší za 69,- Kč čtvrté DVD seriálu Dr. House, který nabízí společnost Bontonfilm. Postupně vyjdou první tři řady seriálu, každá na 6 DVD v provedení digipack-slim.

Disk by měl obsahovat následující díly:  

 

PROKLETÝ 

Dvanáctiletý chlapec přichází do nemocnice s horečkou a podezřelou vyrážkou. Zprvu jasný případ zápalu plic je ale mnohem složitější. Může za tím být alergie, antrax, porucha autoimunity… nebo něco mnohem horšího.

 

SEBEOVLÁDÁNÍ 

Zdánlivě sebejistá, ale zranitelná ředitelka společnosti má nemocné srdce, které nutně potřebuje transplantaci. Tu ale může ohrozit její bulimie a rituální sebepoškozování. Jako hosté se ve vedlejších rolích objevují Chi McBride (Boston Public) a Sarah Clarke (24 hodin).

 

ZÁKON MAFIE 

House dělá vše možné i nemožné, aby mohl určit diagnózu mafiána, kterému selhávají játra. Zároveň se musí zaobírat otázkou, jestli je možné, aby byl mafián homosexuál.

 

ZÁTĚŽ 

Desetiletá dívka prodělala infarkt a House je přesvědčený, že hlavním důvodem srdeční příhody není dívčina velká hmotnost. Domnívá se, že obezita je spíše symptomem než příčinou jejího kritického stavu.

Žánr: televizní seriál

Země původu: USA

Rok vzniku: 2004 – ?

Délka: každý díl cca 45 minut

Původní název: House M. D.

Společnost: Heel & Toe Films / NBC Universal Television / Bad Hat Harry Productions / Shore Z Productions / Moratim Produktions

Natáčeno: Kalifornie, USA

Hrají: Hugh Laurie (vedoucí oddělení diagnostické medicíny Dr. Gregory House), Jennifer Morrison (imunoložka Dr. Allison Cameronová), Omar Epps (neurolog Dr. Eric Foreman), Lisa Edelstein (ředitelka fakultní nemocnice Dr. Lisa Cuddyová), Jesse Spencer (Dr. Robert Chase), Robert Sean Leonard (vedoucí onkologického oddělení Dr. James Wilson), a další 

  

Údaje o DVD:

 

Délka: cca 168 minut

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky

Titulky: česky napevno s anglickým zvukem

Obraz: barevný PAL DVD9 4:3

Bonus: žádný