Bontonfilm – Dr. House 5. DVD 1. série

Čtvrtek 25. února 2010 přináší za 69,- Kč páté DVD seriálu Dr. House, který nabízí společnost Bontonfilm. Postupně vyjdou první tři řady seriálu, každá na 6 DVD v provedení digipack-slim.

Disk by měl obsahovat následující díly:  

 

NEČEKANÁ PRAVDA 

House čeká více politikaření než jindy, protože jeho nejnovějším pacientem je afroamerický senátor, který zkolaboval na dobročinné akci.

 

NOVÁ GENERACE 

Lékařský tým se bude potýkat s malými človíčky a s velkými problémy. Těhotná žena s rakovinou totiž odmítá léčbu, která by mohla poškodit plod.

 

DĚTI 

House a jeho kolegové zavádějí velmi nepopulární opatření, která souvisejí s jejich pátráním po příčině neobvyklých a smrtelně nebezpečných příznaků u jedné mladé skokanky do vody.

 

LÁSKA BOLÍ 

Východ se střetává se západem. House se setkává s jednadvacetiletým asiatem, který po schůzkách s několika holistickými lékaři dostal mrtvici. Ale je to alternativní medicína, nebo jeho přítelkyně, kdo stojí za celým problémem?

Žánr: televizní seriál

Země původu: USA

Rok vzniku: 2004 – ?

Délka: každý díl cca 45 minut

Původní název: House M. D.

Společnost: Heel & Toe Films / NBC Universal Television / Bad Hat Harry Productions / Shore Z Productions / Moratim Produktions

Natáčeno: Kalifornie, USA

Hrají: Hugh Laurie (vedoucí oddělení diagnostické medicíny Dr. Gregory House), Jennifer Morrison (imunoložka Dr. Allison Cameronová), Omar Epps (neurolog Dr. Eric Foreman), Lisa Edelstein (ředitelka fakultní nemocnice Dr. Lisa Cuddyová), Jesse Spencer (Dr. Robert Chase), Robert Sean Leonard (vedoucí onkologického oddělení Dr. James Wilson), a další 

  

Údaje o DVD:

 

Délka: cca 169 minut

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky

Titulky: česky napevno s anglickým zvukem

Obraz: barevný PAL DVD9 4:3

Bonus: žádný