Blue Sky Film – Mladí, nezadaní & naštvaní

V oznámeném plánu Blue Sky Filmu v řadě DirectDVD figuruje ve čtvrtek 25. února 2010 další komedie Mladí, nezadaní & naštvaní za 49,- Kč. O přátelství, sexu a hledání ideálního životního partnera.

 

Třicítka na krku a kde nic, tu nic… Sexy komedie podle oslavných reklamních sloganů stojící mezi Prci, prci, prcičky a Deníkem Bridget Jonesové dostala na imdb.com 3,4 z 10 a na csfd o ní v tuto chvíli není ani slovo.

 

 

Taylor byla od mládí přesvědčena, že smyslem života každé ženy je vášnivá láska, spokojené manželství a poklidný rodinný život. Ve svých 35 letech však stále nemá žádnou vážnou známost a její ideály se pomalu, ale jistě rozplývají. Taylor se pokouší spolu se svými přáteli najít toho správného životního partnera, ale s dalšími pokusy přichází jen samá zklamání a jejich milostné schůzky připomínají noční můry. Místo toho pravého se objevují narkomané, fetišisté, pracovníci sexuálních služeb přes telefon a různí devianti… Je na dně a nevidí žádné světélko naděje v budoucnosti, přesto se stále pokouší najít své štěstí.

 

 

Komedie Richarda Waterhouse nahlíží s nadhledem na osamělé bezdětné třicátnice, kterým se doposud nepodařilo najít životního partnera. Film přináší aktuální téma s dialogy o sexu, milostných vztazích a přátelství.

 

Mno, zahraniční komentáře (jiné zatím dostupné nejsou) optimismem nehýří, prý to žádná velká zábava není.

Žánr: Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 91 minut

Původní název: Young, Single & Angry

Světová premiéra: 30. ledna 2006 – USA

Režie: Richard Waterhouse

Scénář: Cheri Waterhouse

Produkce: Cathleen Alexander, Patty Anton, John Krantz, Vasili Scandalis, Cheri Waterhouse

Hudba: Jon Mattox

Kamera: Richard Briglia, Birgit Rudel

Střih: Peter Frey

Kostýmy: Laura Siegert

Společnost: YSA Productions LLC

Natáčeno: Los Angeles, Kalifornie, USA

Hrají: Sarah Blevins (Taylor), Jamie Anderson (Katy), Heather Stewart (Dot), Jesse Burch (Greg), Peter Murnik (Dr. David), Matthew Atherton (Charles), Steve Florian (Drew), Mike Wilson (Volba č. 1), Jeff Garvin (kouzelný Marko), Vince Pavia (James), Ronn Burner (Billy), Shane Stevens (Johnny), Todd Babcock (Bernie), George Katt (hezký Řek), Marie O’Donnell (madam na telefonu), Naomi Catalano (dívka na telefonu), a další

 

Údaje o DVD neznámé:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 16:9

Bonus: