Blesk – Good Charlotte – The Video Collection

Dalším interpretem, který bude díky Blesku z katalogu Sony BMG představen, má být v pondělí 22. března 2010 za 60,- Kč americká punk rocková skupina prostřednictvím svého DVD Good Charlotte – The Video Collection

Skupinu Good Charlotte založila v roce 1996 dvojčata Joel Madden a Benji Madden spolu s Billy Martinem, Paulem Thomasem a Deanem Butterworthem v Marylandu, ve státě Florida ve Spojených státech amerických. Kapela dostala jméno podle stejnojmenné dětské knížky, ačkoli ji nikdo z nich nikdy nečetl.

 

První vystoupení skupiny proběhlo v sousedově sklepě, kam přišlo zhruba 20 lidí. Později, kdy se k Benjimu, Joelovi a Paulovi přidal kytarista Billy, byla kapela kompletní. Roku 2000 vydala skupina album s názvem Good Charlotte. Druhé album The Young and the Hopeless, vydané roku 2002, mělo velký úspěch po celém světě. Na podzim roku 2004 vyšlo CD The Chronicles of Life and Death (ve třech verzích). V roce 2007 vyšla deska s názvem Good Morning Revival, která měla velký úspěch, zároveň si ale vysloužila spoustu kritiky jak od fanoušků, tak od hudebních kritiků. Texty i hudbu si skládají sami. Texty píše většinou Joel a Benji hudbu.

 

DVD vzniklo v roce 2003, rok po jejich druhém albu, a obsahuje všechna tehdejší videa ke skladbám z obou dosavadních desek. Kromě skladeb obsahuje komentáře kapely a režisérů ke každému videoklipu.

 

Skladby na DVD:  

 

1. Little Things – 3:32

2. The Motivation Proclamation – 3:36

3. Festival Song –

4. Lifestyles of the Rich & Famous – 3:10

5. The Anthem – 2:55

6. Girls & Boys – 3:01

7. The Young & the Hopeless – 3:32

 

čas skladeb: 19:46

 

+ audiokomentáře  

 

celkový čas cca 71 minut  

 

 

 

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk:

Titulky:

Obraz: barevný 4:3  

Bonus: diskografie, fotogalerie, rozhovory