Magic Box – Phineas a Ferb: Nejlínější den v životě

V pondělí 10. února 2014 společnost Magic Box nabídne prostřednictvím trafik za 149,- Kč DVD Phineas a Ferb: Nejlínější den v životě.

 Poprvé na DVD uvidíte filmy Nejlínější den v životě a Léto patří nám všem, u kterých se královsky pobavíte.

Je letní slunovrat, nejdelší den v roce, a Phineas a Ferb si ho chtějí ještě prodloužit, a tak se rozhodnou, že obletí celý svět, budou sledovat slunce a domů přijedou těsně před soumrakem. „To není možné,“ řekne na to Buford, ale oba neohrožení hrdinové dokáží, že opak je pravdou. A tak začíná cesta, během níž Phineas a Ferb prosviští Tokyo, Himaláje i Paříž. Ve „městě lásky“ by Candace chtěla překvapit Jeremyho, který tu je na dovolené. Dr. Doofenshmirtz zatím zajme Majora Monograma a jediný, kdo ho může zachránit, a překazit tak Doofovi zlomyslné plány, je Perry (alias Agent P.).

Ve filmu Nejlínejší den v životě Candace vyděsí zpráva, že její bráchové chtějí strávit den slastným nicneděláním! Perryho navíc překvapí nový vynález doktora Doofenshmirtze. Ať už se Phineas a Ferb honí po celém světě anebo se pouze oddávají lenošení, jedno je jasné… s nimi se člověk nikdy nenudí!

EPIZODY:

• Nejlínější den v životě (I/26 – The Best Lazy Day Ever) – 24. května 2008

• Léto patří nám všem (II/34 – Summer Belong To You!) – 25. července 2010

Na csfd.cz má celý televizní seriál 71 procent: Zábavný absurdní animák.

phineas_a_ferb_nejlinejsi_den_v_zivote_back

Žánr: Animovaný / Rodinný / Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2011

Délka: 65 minut

Původní název: Phineas and Ferb: Best Lazy Day Ever

Režie: Zac Moncrief, Dan Povenmire / Robert Hughes, Dan Povenmire

Scénář: Dan Povenmire, Jeff ‚Swampy‘ Marsh, Timothy Björklund, Zac Moncrief, Martin Olson, Mike Roth, Bobby Gaylor, Kim Roberson / Jon Colton Barry, Jim Bernstein, Michael Diederich, Antoine Guilbaud, Robert Hughes, Kaz, Jeff ‚Swampy‘ Marsh, Kyle Menke, Martin Olson, Dan Povenmire, Kim Roberson, Mike Roth, Aliki Theofilopoulos, Perry Zombolas

Produkce: Natasha Kopp, Jeff ‚Swampy‘ Marsh, Dan Povenmire

Hudba: Danny Jacob

Střih: Danny Jacob

Společnost: Walt Disney Television Animation

Hlasy v původním znění: Vincent Martella (Phineas), Ashley Tisdale (Candace), Thomas Brodie-Sangster (Ferb), Caroline Rhea (máma / babička Betty Joe), Alyson Stoner (Isabella), Dan Povenmire (Dr. Doofenshmirtz), Jeff ‚Swampy‘ Marsh (major Monogram), Richard O’Brien (Lawrence Fletcher), Dee Bradley Baker (Perry), Tyler Alexander Mann (Karl), Mitchel Musso (Jeremy), Vicki Lawrence (Hildegard), Kelly Hu (Stacy), Kari Wahlgren (Suzy), Diedrich Bader (Vance Ward), Barry Bostwick (děda Clyde), Bobby Gaylor (Buford), Maulik Pancholy (Baljeet), Olivia Olson (Vanessa), Brian George (strýc Sabu), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky, anglicky, slovensky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (1,78:1)

Bonus: žádný