Vapet – Winx Club – Vol. 5 (5. série, epizoda 15-17)

Společnost Vapet v neděli 2. března 2014 pokračuje v další sezóně vílí animované série, vychází DVD WinX Club – Vol. 5 (5. série, epizoda 15-17) za obvyklých  99,- Kč.

Text na zadní straně bude určitě opět u celé série shodný:

Winx klub, to je parta nerozlučných kamarádek, které studují na Alfey – škole pro víly. Musí čelit spoustě nebezpečí jako například zlým čarodějnicím Trix, které je chtějí zničit. Nejsou to jen obyčejné holky, jsou to víly z pohádkových světů! Každá Winx je jiná, nejen svou povahou, ale také magickými schopnostmi a dovednostmi. Poznej jejich tajemství a uvidíš, že jedna z nich je přesně jako TY!

Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna a Layla společně tvoří Klub Winx.

Víly Winx se vracejí na Zemi, kde je všichni nadšeně vítají. V podvodním městě Androsu se král Neptun chystá ke korunovaci svého syna Nerea, obřad však přeruší Tritannus, Nereův bratr, který si na trůn činí nárok. Tritannus se pokusí korunovaci zabránit a zraní Nerea svým trojzubcem, nakonec je však přemožen a končí ve vězení. Tam se setkává se zlými čarodějkami Trix a spolu s nimi se také spolčí proti Winx. Víly Winx musí v moři plavat rychleji a více využívat svá kouzla, proto se nakonec přemění do nové proměny – Sirenix.

Epizody na disku mají snad být tyto:

15.  (The Pillar of Light – Il Pilastro della Luce / The Pillar of Light) – 9. dubna 2013

16. (The Eclipse – L’eclisse / The Eclipse) – 10. dubna 2013

17. (Faraway Reflections – L’occhio che ispira le fate / The Eye That Inspires Fairies) – 11. dubna 2013

Žánr: Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Země původu: Itálie

Rok vzniku: 2012

Délka: 72 minut

Původní název: Winx Club

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: žádný