Špidla Data Processing – Antický Řím 2 (PC hra)

Další novinkou od společnosti Špidla Data Processing bude ve čtvrtek 27. února 2014 za 59,90 Kč v edici Hráčův ráj pokračování strategické počítačové hry Antický Řím 2.

Ani Řím nevznikl přes noc. Vybudovat mocnou a prosperující říši trvalo roky. Sami si vyzkoušejte, jak těžké to bylo. Postavte domy, školy, tržiště a postarejte se o blahobyt svých občanů. Pobavte se při budování své vlastní velkolepé říše!

– budovatelská stretegie

– postavte velkolepou říši

– dokončete 30 úrovní

anticky_rim_2_01

anticky_rim_2_02

anticky_rim_2_03

anticky_rim_2_04

anticky_rim_2_05

anticky_rim_2_06

anticky_rim_2_07

anticky_rim_2_08

V kapse máte pár zlatých. Před vámi se rozprostírá jen zelená louka. V okolí není vidět ani živáčka. Kdo by si pomyslel, že tohle bude za pár let střed světa. Zde se budou psát dějiny Říma.

Zajistěte peníze na výstavbu domů, škol a tržišť. Zabezpečte dodávky pitné vody a ochraňte město před všemožnými pohromami. Postarejte se o to, aby měl každý občan co jíst. Navíc i zde platí pověstné „chléb a hry“. Každý Říman se musí dobře bavit a cítit se spokojený. Jen pak bude vaše pokladnice stále plná zlaťáků. Jen tak si postavíte honosné sídlo, o kterém tolik sníte.

Navíc musíte ze svých zisků čas od času odvést i nějaké daně. Když vytrváte, vaše říše bude vzkvétat. Role panovníka není ani zdaleka tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá. Inu, máte se na co těšit. Přepište dějiny! Vybudujte město měst!

Zadní strana