Špidla Data Processing – Prokleté klenoty (PC hra)

Další hra společnosti Špidla Data Processing se na pultech objevuje ve čtvrtek 20. března 2014, kdy vychází v edici Česko hraje spojovačka Prokleté klenoty za 59,90 Kč.

Byla to nečekaná noční návštěva. Slibovala mnoho. Místo spousty peněz však nakonec zbylo jen zoufalství a hromada klenotů. A co hůř – zmizel váš milovaný. Kam se poděla vaše jediná láska? Co se vašemu muži stalo? Podaří se vám jej zachránit?

– Sestavte a opravte klenoty!

– Utište hněvy bohů!

– Zábava pro děti i dospělé

proklete_klenoty_01

proklete_klenoty_02

proklete_klenoty_03

proklete_klenoty_04

proklete_klenoty_05

proklete_klenoty_06

proklete_klenoty_07

proklete_klenoty_08

Muž zahalený v kápi nutně potřeboval opravit a přebrousit starobylé klenoty. A byl ochoten za tu práci také náležitě zaplatit. Váš manžel se pustil do díla. Nikdy však svou práci nedokončil.

Toho večera jednoduše zmizel. Zanechal vám však na stole varování. Obsahovalo pouze jedno slovo. KLETBA. Bohové starých Aztéků se na něj hněvají. A vy je musíte utišit, jinak jej už nikdy neuvidíte!

Jestliže svého muže chcete zachránit, musíte klenot opravit a navrátit je na posvátné místo v srdci aztécké říše. V této logické hře je vaším cílem v nelítostném časovém limitu spojit vždy 3 a více stejných symbolů v řadě. Za svůj postup dostáváte jako odměnu drahokamy, které vám poslouží k rekonstrukci poškozených klenotů. Musíte tedy nejenom myslet rychle, ale také se tak rychle rozhodovat. Vysvoboďte svého miláčka z osidel zla!

Zadní strana