DVD edice – Playboy z prváku

V DVD edici vychází 21. července 2009 za 49,- Kč další slabě hodnocená romantická komedie Playboy z prváku. Univerzitní sexy komedie plná vášně a překvapivě i chytrých názorů.

Clay je typický teenager, který právě přišel na univerzitu a je natěšený na život plný večírků. Místo toho ale poznává, že škola není alkoholová projížďka sexuálními fantaziemi, tak jak si to dosud představoval. Je odhodlán udělat vše pro to, aby získal dívku svých snů. Rozhodne se hrát gaye, aby mohl snáze proniknout do jejího života. Tato nevinná hra jej však uvrhne do středu zájmu různých aktivistů a přináší nejednu bláznivou situaci.

Dle diváků na střídačku vtipné a trapně nudné, prostě klišoidní teenagerská americká komedie, v níž zaujme především John Goodman v roli barmana gay clubu.

Žánr: Komedie / Romantický

Země původu: USA

Rok vzniku: 2004

Délka: 88 minut

Původní název: Home of Phobia / Freshman Orientation

Režie: Ryan Shiraki

Scénář: Ryan Shiraki

Produkce: John J. Anderson, Dan Halsted, Stavros Merjos, Sam Nazarian, Judd Payne, Malcolm Petal, Matthew Rhodes, Kevin Riley, Adam Rosenfelt, Marc Schaberg, Randy Winograd

Hudba: tomandandy

Kamera: Amy Vincent

Střih: David Codron

Kostýmy: Liz Staub

Společnost: Element Films / L.I.F.T. Production / Persistent Entertainment

Natáčeno: New Orleans, Louisiana, USA

Hrají: Sam Huntington (Clay Adams), Marla Sokoloff (Marjorie), Mike Erwin (Matt), Heather Matarazzo (Jessica), Kaitlin Doubleday (Amanda), Bryce Johnson (Tazwell), Jud Tylor (Serena), John Goodman (Rodney), Rachel Dratch (opilá dívka), Mark Aeney (Malcome Wood), Dicky Barrett (policista), Jonathan Watts Bell (špatný tanečník), Palma Botterell (Alana), Skulař Duhe (přítel Bestie), Antonip Echeverria (kluk na párty), Meagen Fay (paní Paulová), Shannon Floyd (hippie), a další

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9 (podle imdb.com 1,85:1)

Bonus: Z naší nabídky