Česká multimediální – Božena Němcová: Červená Karkulka a dvě další pohádky (CD)

V pátek 26. března 2010 máme na pultech další separát od společnosti Česká multimediální, za 50,- Kč je v nabídce CD se třemi pohádkami, které vyšly již dříve na různých kompletech pohádek v MP3. Název je Božena Němcová: Červená Karkulka a dvě další pohádky.

Tři poctivé české pohádky na CD. Pohádky Boženy Němcové patří mezi ověřené klenoty české literatury.

 

Pojďte si poslechnout oblíbenou pohádku Červená Karkulka. Provede vás černým lesem a říší fantazie až k dobrému konci. Navíc další dvě pohádky pro vás! Zábava zaručena.

 

Poslechněte si jednu z nejkrásnějších českých pohádek – Červenou Karkulku. Děti budou se zatajených dechem sledovat napínavé dobrodružství odvážné holčičky. Projděte se spolu s Karkulkou pohádkovým lesem fantazie. A nebojte se, všechno dobře dopadne. Myslivec si udělá z vlka palčáky!

 

Druhá pohádka z pera Boženy Němcové vás přivede mezi tři sestry. Dokáže poctivé srdce nejmladší z nich získat věčnou lásku krásného prince?

 

V pohádce Husopaska se odvážná princezna vydá na pouť za vysněným princem. Cestou se však dočká strašlivé zrady a jen oddanost věrného koně Falady ji možná zachrání před záhubou…

 

Pojďte se potěšit při krásných klasických příbězích plných dobré nálady a pohody. Zábava zaručena.

 

1. Červená Karkulka – 8:52

2. O třech sestrách – 36:00

3. Husopaska – 13:40

 

Celkem 1 hodina a 30 sekund