Špidla Data Processing – Snomor: Útěk ze snu (PC hra)

Ve čtvrtek 22. ledna 2015 je přichystána další premiérová počítačová hra, společnost Špidla Data Processing vydává v edici Hráčův ráj hledací hru s hororovým nádechem Snomor: Útěk ze snu za 69,90 Kč.

Snomor – Útěk ze snu vás zavede do světa snů, ve kterém je uvězněna mladá dívka. Musíte prozkoumat všechny její sny a dostat ji ze spárů všemocného Snomora. Pokud se vám to nepodaří, zůstane už navždy v bezvědomí.

Co je na světě nejsladší? Klidný spánek. A co nejtrpčí? Spánek, v němž vás obklopí zlo a z něhož není cesty ven…

– napínavý příběh

– krásná grafika

– český dabing

– dlouhé hraní

snomor_utek_ze_snu_01

snomor_utek_ze_snu_02

snomor_utek_ze_snu_03

snomor_utek_ze_snu_04

snomor_utek_ze_snu_05

snomor_utek_ze_snu_06

snomor_utek_ze_snu_07

snomor_utek_ze_snu_08

Už jako malá holčička Laura od svého otce slýchala, že je výjimečná. Zemřel však předčasně, a tak nestihl Lauře říct vše. Na památku má Laura od něj schovaný zvláštní amulet. Lapač snů, který ji chrání před nočními můrami.

Jak šel čas, Laura dospěla a stala se renomovanou umělkyní. Je právě na úspěšném hudebním turné, když tu lapač snů zmizí. Laura přímo uprostřed koncertu upadá do mdlob. Přivolaní lékaři jen bezmocně krčí rameny. Spánek je neobvykle hluboký. Nedokáží Lauru vzbudit a vrátit zpět do života. Jedinou a poslední nadějí se zdá být odborník na spánek, profesor Lang. Staňte se asistentem profesora Langa a pokuste se Lauru zachránit!

S pomocí profesorova vynálezu stroje snů se vydáte na nebezpečnou výpravu do Lauřina podvědomí. Nejdříve ji musíte ve spletitém snovém světě najít, a poté pochopit důvody jejího nezvykle silného spánku. Teprve potom ji můžete osvobodit a probudit z ošklivého snu.

Zničte noční můry jednu po druhé. Následujte stopy a vodítka, které vám Laura ve snovém světě zanechává. Budete-li úspěšní a vytrvalí, naleznete ve světě snů nejen pomocníky, ale také strůjce tohoto ďábelského spiknutí, zlého Snomora. Co je jeho cílem? Proč je Laura výjimečná a proč se ji Snomor snaží získat a využít? Hledejte odpovědi! Vydjete se na náročnou záchrannou výpravu právě teď. Zastavte zlo a vysvoboďte nebohou Lauru!

snomor_utek_ze_snu_back