Špidla Data Processing – Čarodějný žertík: Žabí štěstí – Sběratelská edice (PC hra)

Podle vydavatele v pondělí, podle PNS ale až v úterý 28. dubna 2015 s logem společnosti Špidla Data Processing vychází za 99,90 Kč „znovu“ hledačka Čarodějný žertík: Žabí štěstí – Sběratelská edice. Kouzelný příběh pokračuje!

Zlá babice vám jde po krku… Nejste jí po vůli – je z vás žába! Jejda! To je ale kvá-va… Zachraňte sebe i ostatní nešťastníky s podobným osudem. A kromě toho – v této sběratelské edici máte šanci dát jí i pořádně za vyučenou! 

Prince očarovala a proměnila jej v žábu. Skrze teleportační zrcadlo jej proti své vůli přivedla až do svého čarodějného sídla. A jak už to tak v pohádkách bývá, zbývalo jediné.Aby byla první, kterou uvidí a dal jí polibek z čiré lásky. Nebo aspoň pusu na tvář, když už nic. Nechybělo mnoho (hezký obličej, 5× menší nos, vysportovaná postava, umyté vlasy, moderní outfit) a čarodějnici plán skoro vyšel. Pusu stvrzující jejich věčnou lásku však (čirou náhodou) nedostala. Žabí princ raději odhopkal pryč. A to samozřejmě nezůstalo bez odplaty. Ženská ješitnost zapracovala a princ byl uvězněn a všechny další miss krásy čekal stejný osud. Život v žabím těle. A zde také náš pohádkový příběh začíná.

Ocitli jste se uvězněni v houpací kleci uvnitř čarodějnického sídla. Nejdříve musíte zjistit, jak se odsud dostat a potom vysvobodit všechny uvězněné bytosti, které potkal hněv zklamané čarodějky. Naučte se najít každý potřebný předmět a využít jej ke svému prospěchu.Poznejte pohádkový svět kouzel a naučte se vařit čarodějnické lektvary. A hlavně si dejte pozor, ať si vašeho útěku nevšimne čarodějnice.

… a co přináší nového sběratelská edice? Něco, co chutná sladce a chutná nejlépe za studena… Zmrzlinu!? Kdepak – POMSTU! Ve sběratelské části hry konečně opustíte slaboučké tělo žabáčka a s plnou princovskou silou dáte čarodějnici na frak, jak si zaslouží! Tak si držte klobouky, bonusová kapitola je řádná jízda plná zábavy!

Po celou hru vás bude provázet kouzelná hudba, kterou si můžete nahrát do počítače a pouštět si ji, kdykoliv se vám zachce. Prohlédnete si i původní grafické nákresy od samotných tvůrců hry. A nebo si stáhněte rozmanité tematické tapety na plochu!

Zadní strana