Česká multimediální – Božena Němcová – Mahulena, krásná panna a dvě další pohádky (CD)

V pátek 28. května 2010 přináší Česká multimediální další CD podobu vybraných poctivých českých pohádek, za 49,90 Kč to bude titul Božena Němcová – Mahulena, krásná panna

a dvě další pohádky.

Udělejte si radost legendární pohádkou o krásné panně Mahuleně. Vydáte se za ní s pohledným princem, kterého na cestě za láskou nic nezastaví. Odměnou vám bude skvělá zábava a ještě k tomu získáte dvě pohádky navíc. Pojďte se bavit!

 

Čeká na vás:

 

1. Mahulena, krásná panna (27:30)

2. Růžové poupě (15:34)

3. Chytrý synek (23:10)

 

Mahulena je tak krásná, že kdo na ní pohlédne, samým štěstím se k zemi skácí. Kdo ví, jestli by se dočkala lásky, kdyby právě po takové kráse netoužil mladý princ. Mahulenina kletba je ale mnohem složitější. Ještě štěstí, že princ našel správného pomocníka, který mu vždy dobře poradí. Kam pro rady chodí a jak to s láskou dopadne? To se dozvíte hned v první pohádce.

 

Růžové poupě v další pohádce dostane mladou princeznu do pěkné šlamastyky. Kvůli jeho utržení z růžového keře uvízne v zajetí příšerné obludy! Ale nebojte se! Všechno dobře dopadne – obluda je zakletý kníže a princezna si jistě poradí s jeho vysvobozením. Jste zvědaví jak?

 

Ve třetí pohádce se dozvíte, jak velkou hodnotu má chytrost. Chytrý synek jí má na rozdávání a dokáže ji správně využít. Pojďte si poslechnout, jak přechytračil bohatého pána a vydělal tím kopec zlaťáků.

 

Poslechněte si pohádky, které vás zaručeně pobaví a dobře naladí.