Špidla Data Processing – Robinsonka: Na návštěvě v tropech (PC hra)

I když vydavatel vesele na svém webu plánuje, že nová hra vyjde až ve čtvrtek, vzhledem k faktu, že PNS poslední dny v měsíci CD a DVD nerozváží, objeví se zřejmě novinka společnosti Špidla Data Processing na pultech už ve středu 29. července 2015. Má jí být za 69,90 Kč veselá spojovačka nejen pro děti Robinsonka: Na návštěvě v tropech v edici Česko hraje. Připravte se na příběh odehrávající se na tropickém ostrově plném mírumilovných domorodců i nepříjemných nepřátel.

Kdo z nás by nechtěl prožít dovolenou v zemi nikoho? Vám se to podařilo. Souhrou několika náhod se ocitáte sama na tropickém ostrově a čeká vás největší dobrodružství vašeho života. Jste připraveni vydat se prozkoumat každé zákoutí neznámého ostrova?

robinsonka_na_navsteve_01

robinsonka_na_navsteve_02

robinsonka_na_navsteve_03

robinsonka_na_navsteve_04

robinsonka_na_navsteve_05

robinsonka_na_navsteve_06

robinsonka_na_navsteve_07

robinsonka_na_navsteve_08

Probudila jste se na neznámém ostrově, nacházejícím se na míle daleko od lidské civilizace, a začíná nejzábavnější dobrodružství vašeho života. Nyní se musíte naučit postarat se sama o sebe. Vezměte rozum do hrsti a začněte kousek po kousku prozkoumávat dosud neprobádaný ostrov. Vaše dovolená v tropech právě začíná!

Spojujte tři a více stejných symbolů a proklestěte si cestu až na konec každé úrovně, dříve než vám vyprší časový limit. Vyřešte logické úkoly a najděte způsob, jak se odsud dostat zpět do civilizace! Podaří se vám nakonec překonat všechny překážky? Dokážete vlastními silami postavit loď a odplout zpět domů?

Tato veselá hra spolehlivě zabaví celou rodinu. Budete ji milovat vy i vaše děti! Tak pojďte užít si s námi požádnou dávku zábavy! Staňte se na chvíli nefalšovanou Robinsonkou v tropech!

Zadní strana