Aha! – Prázdniny pro psa

Ve středu 7. května 2008 vychází v deníku Aha! česká rodinná komedie Prázdniny pro psa za 41,- Kč. Hlavně že se nikomu nic nestalo! 

Dobrodružství malého Petra, který tráví letní prázdniny na venkově u dědečka a babičky ve společnosti rozpustilého velšteriéra Bleka, svěřeného do jeho péče matčinou přítelkyní Alicí. Petr má problémy nejen se psem, jehož se zmocní zlý pan Plavec, ale i s partou místních dětí, která se na pražského kluka dívá dost nevraživě.

Dětská komedie o starostech dědečka a babičky Slámových s městsky nevychovaným vnukem Petrem a rozmazleným velšteriérem Blekem. Parta vesnických dětí všechny problémy svérázně urovná. Hodně křiku a předstírané rozvernosti. Zábava jen pro opravdu nenáročné či velice shovívavé diváky.

Hrají: Tomáš Holý (Petr), Bohumil Vávra (dědeček), Věra Tichánková (babička), Jiří Hrzán (tatínek), Hana Maciuchová (maminka), Oldřich Navrátil (Plavec), Naďa Konvalinková (Plavcová), Vladimír Kratina (Drtikol), Pavel Stránský (Jarda), Monika Kvasničková (Milenka)

Režie: Jaroslava Vošmiková
Námět, scénář: Antonín Máša
Kamera: Andrej Barla
Hudba: Petr Skoumal
Texty písní: Petr Skoumal, Pavel Šrut
Zpívá: Marie Rottrová
Výrobce: Filmové studio Barrandov

Údaje o DVD:
Zvuk: česky
Titulky: české
Formát: 4:3

Jako bonus vychází na DVD fotogalerie, filmografie a rozhovory (N. Konvalinková, H. Maciuchová).